FruTeAMa / Nanuky z ruky do ruky

Naše nanuky tvoříme již 5. sezónu a to z kvalitního ovoce v bio/fair trade kvalitě nebo od českých farmářů a z dalších kvalitních surovin. Slazeny jsou pouze datlemi a obsahují až 100% ovoce. Jsou bez laktózy, lepku a jakýchkoli chemických přísad. Jsou 100% vegan (některé druhy i raw) a tvoříme je s láskou a pro zdraví a sami jsme jejich největšími konzumenty.

Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili již přes 120 různých druhů nanuků, včetně nanuků na zakázku pro tématické festivaly a jednotlivé zákazníky. Rádi dodáváme nanuky také na svatby. Jsou ve tvaru srdíčka, a tak se pro tuto příležitost skvěle hodí. Každý jednotlivý nanuk je ručně vyrobený a je tak sám o sobě originálem. Druhy se v průběhu sezóny proměňují především podle toho, jak dozrává české ovoce. Jahoda a banán+čoko+coco jsou oblíbené druhy u dětí i dospělých. Každý si ale přijde na své…

Náš název pochází ze španělského „Fruta te ama.“ - „Ovoce tě miluje.“ A zároveň obsahuje počáteční slabiky našich jmen – Terez a Martin.

Nanuky prodáváme BEZ OBALU rovnou do ruky. Do obchodů je zavážíme ve vratných obalech.

Nanuky si můžete také objednat domů anebo zakoupit v některých (bez)obalových obchůdcích a kavárnách v Praze i mimo Prahu.

www.fruteama.cz

https://www.facebook.com/FruTeAMa/

 

Těšíme se na vás na Letní Letné. – Přijďte se osvěžit a ochutnat.

 

Terez a Martin, FruTeAMa.