Vegangrill

VEGANGRILL je mobilní veganské bistro, které spojuje veganský životní styl a způsob přípravy zdravých jídel, a to všechno šetrně a ekologicky s ohledem a láskou ke zvířatům a k přírodě. Představujeme možnosti v inteligentní gastronomii a určujeme trend, jak se lépe stravovat.

Orientujeme se na street food a proto nabízíme ty nejlepší veganské burgery a hotdogy. Spolupracujeme se značkou Linda McCartney, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních veganských pokrmů. V nabídce máme také novinku The Beyond Burger od světoznámé značky Beyond Meat, který je vyrobený ze 100 % rostlinného proteinu.

Představte si veganský burger, který syčí, voní a pouští šťávu stejně jako ten z masa. Nechutná po zrní, semínkách nebo fazolích jako doposud dostupné veganské burgery. Přesto jsou tyto burgery budoucnosti vyrobené výhradně z rostlin. Už jste ochutnali legendární The Beyond Burger v našem provedení?

Přijďte doplnit potřebné vitamíny a proteiny a nasytit se zdravou, chutnou a etickou rostlinnou stravou. To nejlepší se totiž vždy dělá s láskou.

Těšíme se na vás na festivalu Letní Letná 2019!