22. srpna
Žonglérský den

Termíny

PoÚtStČtSoNe
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
time 22.8. | 10:30 - 21:30

Na jeden den ovládne Letní Letnou žonglérské umění! Přijďte se přesvědčit, že žonglování není určeno pouze hrstce vyvolených, ale že je dostupné každému! Během tohoto dne vám bude na naservírováno vše, co potřebujete abyste si tuto jedinečnou aktivitu zamilovali. V rámci série workshopů si budete moci vyrobit vlastní žonglérské míčky, naučit se první žonglérské krůčky či vylepšit stávající techniku. Ve večerním programu se dozvíte vše podstatné o žonglování během představení Bratrů v tricku: Kabinet žonglérských kuriozit a žasnout nad evropskou žonglérskou elitou budete při sledování Galashow žonglérského dne! Těšíme se na vás!

PROGRAM

10:30 – 13:00 Workshop: Vyrob si míčky!

Nemáte s čím? Nevadí! Ukážeme vám jak si vyrobit snadno a rychle žonglérské míčky pro sebe i všechny své bližní!

11:00 – 12:00 – Workshop: Žongluj za hodinu

Naučte se žonglovat za jednu hodinu! Ti co si myslí že to není možné vřele vítáni!Tento workshop je určeným úplným a věčným začátečníků.

13:00 – 14:00 - Workshop: Žongluj za hodinu

Naučte se žonglovat za jednu hodinu! Ti co si myslí že to není možné vřele vítáni!Tento workshop je určeným úplným a věčným začátečníků.

14:30 – 16:00 – Workshop: Žongluj víc!

Poslouchají vás už vaše míčky? Chcete se přiučit něco víc? Otevřený workshop určený pro pokročilejší žongléry zprostředkuje rady a tipy na trénink a rozvoj žonglérské techniky.

19:00 – Bratři v tricku: Kabinet žonglérských kuriozit

Kabinet žonglérských kuriozit je systematický žonglologický exkurz do hlubin a tajů zručné manipulace s objekty. Mýty, fakta, argumenty a nečekané souvislosti. Interaktivní performance stírající hranice mezi divadlem, novým cirkusem, stand-up comedy a vědeckou přednáškou.

20:30 – Galashow žonglérského dne

Pestrá Galashow žonglérského dne vás provede všemi možnými formami žonglování, flow arts a dokonce divadla či tance, s umělci ze všech možných koutů světa, od Israele po Mexiko. Na jevišti budou lítat kuželky, míčky, obruče, tyče, poi i hořící hlavy barbien.  
Show je organizována ve spolupráci s festivalem Roztoč fest, dramaturgii připravil Vojta Stolbenko.