Kalendář • Letní Letná          
                
                    
                
        
        
        
        
        
        
        
              
        
        
        
                
        
           
            

        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
         
        
        
        
                
        
    
        
            
            
            
                
            
                        





Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Divadlo Já to jsem
Kolotoč pohádek

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

16. srpna - 1. září od 12:00 - 18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–19:00
datum
22. 8.
čas
13:00–19:00

16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

22. 8.
14:00–18:00
datum
22. 8.
čas
14:00–18:00

16. – 25. srpna, 14:00 – 18:00
Žonglérské dílny s Firejokers

22. 8.
14:00–21:30
datum
22. 8.
čas
14:00–21:30

22. srpna
Žonglérský den

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
O kouzelné kuličce

22. 8.
14:30–19:00
datum
22. 8.
čas
14:30–19:00

16. srpna - 1. září, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
15:00–19:00
datum
22. 8.
čas
15:00–19:00

14. 8. - 1. 9. 15:00 - 19:00
Maringotka Malého divadla

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

22. 8.
17:00–20:00
datum
22. 8.
čas
17:00–20:00

Toni Ronaldoni
De Stijle, Want

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

LokVar
Tatínek není k zahození

22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

vyprodáno
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Žonglérská galashow

vyprodáno
22. 8.
20:25
datum
22. 8.
čas
20:25

Debaty se soubory po představení

22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
Projet.PDF

22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

T1J (Théâtre d’un Jour)
Strach – a fear song

poslední místa
22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Vicente Junior (bra)

22. 8.
20:45
datum
22. 8.
čas
20:45

Flow Arts night

25.8.
25. 8.
10:00–18:00
datum
25. 8.
čas
10:00–18:00

25. srpna 10:00 - 18:00
Den s Českou televizí

25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Cirkus Žebřík
Loutky, které nikdo nechtěl

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

16. srpna - 1. září od 12:00 - 18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–19:00
datum
25. 8.
čas
13:00–19:00

16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

25. 8.
14:00–18:00
datum
25. 8.
čas
14:00–18:00

16. – 25. srpna, 14:00 – 18:00
Žonglérské dílny s Firejokers

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Divadlo Continuo
ZUNA

25. 8.
14:30–19:00
datum
25. 8.
čas
14:30–19:00

16. srpna - 1. září, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

25. 8.
15:00–19:00
datum
25. 8.
čas
15:00–19:00

14. 8. - 1. 9. 15:00 - 19:00
Maringotka Malého divadla

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Bohnická divadelní společnost®
Ufoun je kamarád

25. 8.
17:00–20:00
datum
25. 8.
čas
17:00–20:00

Toni Ronaldoni
De Stijle, Want

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Compagnia DUE
Avanti

25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

Cirque Aïtal / Francie
Saison du Cirque

25. 8.
19:00
datum
25. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Ego

poslední místa
25. 8.
20:00
datum
25. 8.
čas
20:00

TRANZISTOR LETNÍ LETNÁ III.
Ille / Barbora Mochowa / Lanugo - Markéta Dj set / Emozpěv / James Harries / Marz / DJ Martin Mikuláš

25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

T1J (Théâtre d’un Jour)
Strach – a fear song

25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Portés de Femmes / Francie
Projet.PDF

29.8.
29. 8.
11:00
datum
29. 8.
čas
11:00

Pruhované panenky
Tři prasátka

29. 8.
12:00–17:00
datum
29. 8.
čas
12:00–17:00

26. srpna – 1. září, 12:00 – 17:00
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

29. 8.
12:00–18:00
datum
29. 8.
čas
12:00–18:00

16. srpna - 1. září od 12:00 - 18:00
Výtvarné dílny

29. 8.
13:00–19:00
datum
29. 8.
čas
13:00–19:00

16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Divadlo b
iOtesánek

29. 8.
14:30–19:00
datum
29. 8.
čas
14:30–19:00

16. srpna - 1. září, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

29. 8.
15:00–19:00
datum
29. 8.
čas
15:00–19:00

14. 8. - 1. 9. 15:00 - 19:00
Maringotka Malého divadla

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

29. 8.
17:00–19:30
datum
29. 8.
čas
17:00–19:30

Discussion
Mámy a tátové v tanci a cirkuse

29. 8.
17:00–20:00
datum
29. 8.
čas
17:00–20:00

Toni Ronaldoni
De Stijle, Want

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

LokVar
Aucassin a Nicoletta

29. 8.
18:00
datum
29. 8.
čas
18:00

Duo HaRo/Cirkus LeGrando
Hračky plačky

29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Cirque Alfonse / Kanada
Tabarnak

vyprodáno
29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Heroes

vyprodáno
29. 8.
20:00
datum
29. 8.
čas
20:00

Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

29. 8.
20:30
datum
29. 8.
čas
20:30

T1J (Théâtre d’un Jour)
Strach – a fear song

vyprodáno
29. 8.
21:00
datum
29. 8.
čas
21:00

koncert
Cirque Aïtal (fr)