Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12.8.
Šapito
12. 8.
19:30
datum
12. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
12. 8.
20:30
datum
12. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Zahájení!!! s Tygroo

Open-air
12. 8.
21:00
datum
12. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

15.8.
15. 8.
10:30–19:00
datum
15. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

15. 8.
11:00
datum
15. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Bleděmodrý Petr

15. 8.
11:00–18:00
datum
15. 8.
čas
11:00–18:00

Pro děti 15. srpna
Den Loutek v nemocnici

15. 8.
12:00–18:00
datum
15. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

15. 8.
13:30–18:30
datum
15. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

15. 8.
13:30–19:00
datum
15. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

15. 8.
14:00
datum
15. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Obří tajemství

Šapito
15. 8.
14:30
datum
15. 8.
čas
14:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
Hvězdář

15. 8.
15:30
datum
15. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Šarivari

15. 8.
17:00
datum
15. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Koncert

Šapito
15. 8.
18:30
datum
15. 8.
čas
18:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
VPŘED

Šapito
15. 8.
19:00
datum
15. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
15. 8.
19:30
datum
15. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

15. 8.
20:30
datum
15. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
La Orquesta Informal (arg)

Open-air
15. 8.
21:00
datum
15. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

27.8.
27. 8.
10:30–19:00
datum
27. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

27. 8.
11:00
datum
27. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Tři prasátka

27. 8.
12:00–18:00
datum
27. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

27. 8.
13:00–19:00
datum
27. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

27. 8.
13:30–18:30
datum
27. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

27. 8.
13:30–19:00
datum
27. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

27. 8.
14:00
datum
27. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

27. 8.
15:30
datum
27. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

Open-air
27. 8.
16:00
datum
27. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Teatrotoč
Červená karkulka

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia DUE
OH!

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Letní Letňák
Šťastný princ

Šapito
27. 8.
18:30
datum
27. 8.
čas
18:30

Dětská scéna Letní Letňák
Klabzubova jedenáctka

Šapito
27. 8.
19:00
datum
27. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Open-air
27. 8.
19:30
datum
27. 8.
čas
19:30

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
27. 8.
20:30
datum
27. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

27. 8.
20:30
datum
27. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Gipsy Chipsy - Live: MÁRIO BIHÁRI, SEŇOR VICTOR, LADY MARIANA a vzácní hosté

28.8.
28. 8.
10:00
datum
28. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
10:30–19:00
datum
28. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

28. 8.
12:00–18:00
datum
28. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

28. 8.
13:00–19:00
datum
28. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

28. 8.
13:30–18:30
datum
28. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

28. 8.
13:30–19:00
datum
28. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Basta-fidli
Princezna z obrázku

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Pohádka Pohádková

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Open-air
28. 8.
18:00
datum
28. 8.
čas
18:00

Česká scéna Balancealots
Link The Click

Šapito
28. 8.
18:30
datum
28. 8.
čas
18:30

Česká scéna
TEENS CIRKABARET 2021

Šapito
28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
JAMES HARRIES