Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na představení dalšího ročníku festivalu bude spuštěn během listopadu 2021.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
15.8.
15. 8.
10:30–19:00
datum
15. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

15. 8.
11:00
datum
15. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Bleděmodrý Petr

15. 8.
11:00–18:00
datum
15. 8.
čas
11:00–18:00

Pro děti 15. srpna
Den Loutek v nemocnici

15. 8.
12:00–18:00
datum
15. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

15. 8.
13:30–18:30
datum
15. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

15. 8.
13:30–19:00
datum
15. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

15. 8.
14:00
datum
15. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Obří tajemství

15. 8.
14:00–23:59
datum
15. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

Šapito
15. 8.
14:30
datum
15. 8.
čas
14:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
Hvězdář

15. 8.
15:30
datum
15. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Šarivari

15. 8.
17:00
datum
15. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Koncert

Šapito
15. 8.
18:30
datum
15. 8.
čas
18:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
VPŘED

Šapito
15. 8.
19:00
datum
15. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
Šapito
15. 8.
19:30
datum
15. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

15. 8.
20:30
datum
15. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
La Orquesta Informal (arg)

Open-air
15. 8.
21:00
datum
15. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

22.8.
22. 8.
10:30–19:00
datum
22. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna LokVar
Brouček

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

22. 8.
13:00–19:00
datum
22. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

22. 8.
13:30–18:30
datum
22. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna MiMo.s
Cirkus Žlutá Karamela

22. 8.
14:00–23:59
datum
22. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

Šapito
22. 8.
15:00
datum
22. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Šapito
22. 8.
16:30
datum
22. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Zvířátka a loupežníci

Šapito
22. 8.
18:00
datum
22. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
22. 8.
18:30
datum
22. 8.
čas
18:30

Česká scéna Filip Zahradnický
Collection of Sceptical Pleasures

Šapito
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

22. 8.
20:00
datum
22. 8.
čas
20:00

Koncerty v baru
Xavier Baumaxa

Šapito
22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights