Letní Letná je LIGHT! Prodej vstupenek je spuštěn, program průběžně doplňujeme.

U večerních představení věnujete pozornost umístění, open-air představení může ovlivnit počasí (více info zde).

Termíny

PoÚtStČtSoNe
18
19
20
21
22
23
24
25
18.8.
18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Buchty a loutky
Paleček

18. 8.
12:00–18:00
datum
18. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Kejlklirske divadlo Vojty Vrtka
Velká cirkusová pohádka

18. 8.
16:00
datum
18. 8.
čas
16:00

Divadlo Basta-Fidli
O námořníku Čepičkovi

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

Open-air
18. 8.
21:00
datum
18. 8.
čas
21:00

Voalá
Voalá station

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Divadlo Já to jsem
Eliščiny pohádky

19. 8.
12:00–18:00
datum
19. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

19. 8.
13:00–18:30
datum
19. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

19. 8.
13:30–19:00
datum
19. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Divadlo Víti Marčíka
Popelka

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

19. 8.
16:00
datum
19. 8.
čas
16:00

Dřevěné divadlo
O vytrvalém princi

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

Šapito
19. 8.
18:30
datum
19. 8.
čas
18:30

AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
19. 8.
19:30
datum
19. 8.
čas
19:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

Open-air
19. 8.
21:00
datum
19. 8.
čas
21:00

Voalá
Voalá station

20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–18:30
datum
20. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

20. 8.
13:30–19:00
datum
20. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

20. 8.
16:00
datum
20. 8.
čas
16:00

Loutky bez hranic
Bramborové království

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
20. 8.
19:30
datum
20. 8.
čas
19:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

Open-air
20. 8.
21:00
datum
20. 8.
čas
21:00

Premiéra dokumentu Provazochodkyně nad Prahou

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

MIMo.s.
Pohádka pošťácká

21. 8.
12:00–18:00
datum
21. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

21. 8.
13:00–18:30
datum
21. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

21. 8.
13:30–19:00
datum
21. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

LokVar
Matěj a čerti

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Divadlo Ančí a Fančí
Dvě pověsti české

Open-air
21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Cirk La Putyka a Losers Cirque Company
BE TOGETHER – BUĎME SPOLU

21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Divadlo Volfi
Malenka

Šapito
21. 8.
19:30
datum
21. 8.
čas
19:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

Open-air
21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

VOSTO5
Stand'artní kabaret

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Bratři v tricku
Hra o trůn

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

MIMo.s.
Zlatá rybka

22. 8.
16:00
datum
22. 8.
čas
16:00

Buchty a loutky
Benjamín a vlk

Open-air
22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Cirk La Putyka
Kaleidoscope

Open-air
22. 8.
19:30
datum
22. 8.
čas
19:30

Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
22. 8.
20:00
datum
22. 8.
čas
20:00

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

23.8.
23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
12:00–18:00
datum
23. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

23. 8.
13:00–18:30
datum
23. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

23. 8.
13:30–19:00
datum
23. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Bratři v tricku
Malíři

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Ústav úžasu
Vlk a hlad

23. 8.
16:00
datum
23. 8.
čas
16:00

Divadlo Volfi
Irská rybka

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Studio Damúza
Špílmachr

Open-air
23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

AirGym Art Company
Létací sen č. 245

Šapito
23. 8.
18:30
datum
23. 8.
čas
18:30

Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

Šapito
23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

24.8.
24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Divadlo Ančí a Fančí
Princezna na hrášku

24. 8.
11:00–17:00
datum
24. 8.
čas
11:00–17:00

24. srpna
Žonglérský den

24. 8.
12:00–18:00
datum
24. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

24. 8.
13:00–18:30
datum
24. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

24. 8.
13:30–19:00
datum
24. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

LokVar
Zlatovlásky

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Studio Damúza
Golem

24. 8.
16:00
datum
24. 8.
čas
16:00

Divadlo KAKÁ
Kyklopci

Open-air
24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Open air žonglérská show

ŠapitoŠapitoŠapito
24. 8.
18:30
datum
24. 8.
čas
18:30

Feel The Universe Circus Company
Vlez v les

Šapito
24. 8.
20:00
datum
24. 8.
čas
20:00

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

25.8.
25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Divadlo Tondy Novotného
Pejsek a kočička

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–18:30
datum
25. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

25. 8.
13:30–19:00
datum
25. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

25. 8.
16:00
datum
25. 8.
čas
16:00

Dřevěné divadlo
Kouzelný zvon

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Studio Damúza
Honza Pták

Šapito
25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

TEENS CIRKABARET

Šapito
25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte