Děkujeme, že jste s námi oslavili 20. ročník!

Letošní 20. ročník Letní Letné přilákal 80 000 návštěvníků z toho 25 000 jen na slavnostní zahájení Pocta novému cirkusu / Aquanauts, které bylo realizováno za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva Kultury ČR. Ve 20 dnech se odehrálo na 194 různých představení.

Bez podpory Hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR a Městské části Prahy 7 by festival nebyl takový, jaký jsme ho zažili. Děkujeme!

Na letošní jubilejní Letní Letné mohli diváci spatřit umělce ze 14 světových zemí! 

Dorazili k nám ze Švédska, Kanady, Velké Británie, Francie, Belgie, Panamy, Japonska, Finska, Itálie, Brazílie, Maďarska, Polska, Chille a Švýcarska. 
Za to patří velký dík našemu partnerovi zahraničního programu Nadaci PPF.
Děkujeme za motivující podporu Nadaci PPF!

Partnerem českého programu na Letní Letné je Pražská plynárenská díky ní jste mohli vidět 19 představení toho nejlepšího, co na české novocirkusové scéně za poslední rok vzniklo a z toho dvě novinky v premiéře!
Díky Pražské plynárenské a její Galerii Smečky jsme mohli děti pozvat na autorské výtvarné dílny Hurá na koláč/ž!, kde poznávaly různé výtvarné techniky. Děkujeme za podporu Pražská plynárenská!

Děkujeme i našemu partnerovi čisté a udržitelné mobility Mercedes-Benz PRAHA za zapůjčení elektrických dodávek. Díky nimž jsme zabezpečili technický provoz areálu.

Důležitým partnerem festivalu je i Budějovický Budvar, který se staral, aby pivo v areálu bylo vždy lahodné a řádně vychlazené. Dokonce ve výstavním stanu jste si toto pivo vychutnat ze skleněných půllitrů načepované těmi nejlepšími výčepními. Děkujeme!

Děkujeme všem dalším partnerům naší cirkusové rodiny, že můžeme dělat festival lepší.
Děkujeme:
Skupina ČEZ
Metrostav a.s.
Kolektory Praha
CSCARGO a.s. CZ
Penta Investments
A díky mediálním partnerům Česká televize a Český rozhlas.

A hlavně děkujeme vám, 80 000 návštěvníkům Letní Letné. Už teď se na vás těšíme příští rok!