Na Letní Letnou společně a bezpečně

Abychom si všichni užili konec léta nejen v rytmu Letní Letné, ale hlavně ve zdraví, máme pro vás pár praktických informací pro vaši i naši bezpečnost. 

V případě změn budou informace aktualizovány na této stránce.

Aktuální platnost k 10. 8. 2020.

---

Prodej vstupenek

Nejpohodlnější a zároveň nejbezpečnější variantou je zakoupení vstupenek online na našem webu. Pokud budete mít ohledně vstupenek jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naši e-mailovou adresu: ticket@letniletna.cz nebo nám napište na sociálních sítích.

Vstupenky na představení lze také zakoupit během festivalu v naší pokladní maringotce. Více informací o prodeji na místě naleznete zde.

Hygienická opatření v areálu festivalu

Festivalový areál je rozdělen do několika zón. Open Air stage a všechny hrací stany budou ohraničeny tak, abychom mohli regulovat jejich celkovou kapacitu. 

Dle současných nařízení je nutné mít zakrytá ústa i nos ve vnitřních prostorách s kapacitou vyšší než je 100 osob. V rámci areálu se jedná o Dětskou scénu, Český stan a šapitó Galapiat Cirque.

Na akcích, které se konají na čerstvém vzduchu (včetně Open Air stage) nebude nutné mít nasazenou roušku, prosíme však o dodržování rozestupů mezi jednotlivými skupinami. 

Všechny prostory budou pravidelně dezinfikovány a v areálu bude pro návštěvníky připraveno několik dezinfekčních stanic, a to včetně gastrozóny. 

Bezpečná vzdálenost

Prosíme o dodržování bezpečných vzdáleností mezi skupinami v celém areálu, především tedy u představení, která se hrají jako Open Air. 

Nejdůležitější ale je, abychom byli všichni zodpovědní a chovali se ohleduplně ke svému okolí.

Děkujeme a naviděnou v Letenských sadech!

#letniletnalight #letovrytmuletniletne

  

  

Piktogramy vychází z původního grafického návrhu Studia Najbrt. Pro festival Letní Letná je upravil Jan Hofmann z Hofi Studio.