Nakupte si věci z obchůdku online

Pokukovali jste na festivalu po našich nových tričkách, mikinách či tetovačkách? Právě jsme je naskladnili do našeho e-shopu a vy nemusíte litovat, že jste si je na Letní Letné nezakoupili. Nyní si je můžete objednat! 

 

Cirkusové tetovačky

Naší letošní novinkou jsou tetovačky značky Kresky s cirkusovými motivy, které navrhla výtvarnice Eliška Podzimková. Tetovačky se staly hitem této Letní Letné, podle nich jste bezpečně poznali členy produkčního týmu festivalu a skalní fanoušky.
 
 

Trika dámská, pánská i dětská

Letos navrhla trička, stejně jako tetovačky, výtvarnice Eliška Podzimková. Motiv je inspirován představením Knitting Peace souboru Cirkus Cirkör, které jste v srpnu určitě viděli! Trička máme ve všech velikostech pro dámy, pány i děti!
Pokud se vám líbily starší motivy triček, máme je na skladě také, mrkněte!
 
 

Mikiny

Pokud byste chtěli něco teplejšího než tričko, máme pro vás i mikiny!
Unisexové mikiny s potiskem na zádech a výšivkou na hrudi jsou z počesané bavlněné teplákoviny a jsou měkké a hebké. Nabízíme je ve dvou barevných variantách, černé a zelené. Koukněte do e-shopu!
 
 
Další dárkové předměty z Letní Letné už znáte i z předešlých ročníků. Stále jsou k dispozici papírenské potřeby s cirkusovými motivy jako sešity, notýsky a tužky, dále nádherné porcelánové nádobí s artisty různých velikostí a tvarů, plátěné tašky, ponožky a další.
 

Těšíme se na vaše objednávky!