Vánoce s Letní Letnou

Přemýšlíte, co nadělit vašim nejbližším? Máme pro vás nápady na originální dárky, které je zaručeně potěší!

 

Vouchery a vstupenky na představení Animal

Darujte zážitek! Darujte vouchery nebo vstupenky na představení Animal. V létě to na Letní Letné rozjedou Cirque Alfonse a přivezou s sebou svou nejnovější show Animal. Darujte vstupenky už teď v předstihu, dokud jsou k dostání. Zakupte buď vstupenky na konkrétní datum a místo, nebo vouchery, kde jsou nejlepší místa zaručena a obdarovaný si termín vybere sám.

Členství v Klubu patronů

Znáte někoho, kdo je pravidelným a vášnivým návštěvníkem Letní Letné? Někoho, kdo by se chtěl ještě více přiblížit novému cirkusu? Darujte mu členství v Klubu patronů, s ním prožije nezapomenutelné léto! Jako Patron Letní Letné si bude moci rezervovat nejlepší místa, získá plakáty z představení, bude mít informace z první ruky, slevy na merch a občerstvení a nebo se může stát na jeden den členem týmu či přespat v maringotce.

Porcelánové cirkusové nádobí

Originální porcelánové nádobí s různými cirkusovými motivy potěší opravdu každého! Nabídka nekončí jen u hrníčků různých velikostí a tvarů, ale máme i misky a popelníky!

Další cirkusový merch nejen pro fanoušky Letní Letné

Na našem e-shopu najdete daleko více nápadů na zajímavé vánoční dárky! Co třeba mikiny, sešity a bloky s cirkusovými motivy, deku která zahřeje, plátěnku nebo trička z různých ročníků Letní Letné? Výběr je jen vás!

Něco na pečení cirkusového cukroví

Ještě vám chybí nějaký druh cukroví? A co takhle perníčky ve tvaru cirkusového šapitó? Na našem e-shopu najdete cirkusové vykrajovátko