Zažijte Prahu z jiné perspektivy

To nejlepší z nového cirkusu uprostřed Letenských sadů, poblíž Pražského hradu, na skále s výhledem na celou stověžatou Prahu. 

Buďte i vy u toho!

Letošní ročník Letní Letné Light proběhne z velké části na čerstvém vzduchu. Kromě open-airových klasik jako je Bežkařská Odysea oblíbených Bratrů v tricku nebo Stand'artní kabaret chlapců z VOSTO5 uvidíte několik výjimečných projektů. 

Open Air stage

Nejen v šapitó, ale předešvím také v rámci Open Air stage se bude odehrávat hlavní program 17. Letní Letné. Festival 18. srpna zahájí nový cirkus v nebesích Voalá Station. Druhý den bude další a zároveň poslední možnost toto výjimečné představení zhlédnout. 

Ve čtvrtek 20. srpna nás čeká připomenutí loňského zahájení. Premiéra dokumentu Provazochodkyně nad Prahou se uskuteční zdarma od 21:00. Po promítání následuje debata, které se zúčastní i samotná Tatiana-Mosio Bongonga.

Od den později, 21. srpna se na jednom pódiu setkají dva přední české novocirkusové soubory - Cirk La Putyka a Losers Cirque Company v projektu Be Together - Buďme spolu

Na diváky toho ale čeká mnohem víc. Bohatý program pro děti, workshopy, dílny i pestrá gastro zóna. Seznam všech Open Air představení naleznete zde

VIDEO

Hrdým partnerem akce, která překračuje limity je: