Zdravotní klauni v době karantény

Vážení přátelé Zdravotního klauna,  

v souvislosti se šířící se nákazou koronaviru a státní karanténou jsme bohužel pověsili nosy na věšák a do odvolání zastavili  klaunské  návštěvy všech zařízení.   


Dveřmi to nejde,  ale vymýšlíme kudy k  potřebným!  

Plně respektujeme a podporujeme všechna nařízení, která pomohou další šíření viru zastavit. Ale nebyli bychom to my, abychom už nevymýšleli, jakým způsobem dostat radost k potřebným. Jsme přesvědčeni, že právě radost  je teď potřeba víc, než kdy dřív.  

Proto jsme DNES slavnostně spustili on-line kanál SMÍCH ON-LINE. Každý den tak naservírujeme porci toho nejšťavnatějšího humoru z klaunských domácností po celé ČR všem, kteří potřebují v tomto čase povzbudit. Držte nám palce, sledujte nás na Facebooku, sdílejte náš počin. Děkujeme, že jste s námi! 


Zachovejme čisté ruce i čistou mysl  

Vyjadřujeme hlubokou úctu a podporu všem zdravotníkům. Vám i vašim blízkým přejeme pevné zdraví a pozitivní náladu.  Myjme si ruce,  protože „čistota je půl zdraví“,  a  hodně se smějme, protože to je ta druhá půle.  


Máme bačkory, ale jsme tu pro vás  

Zdraví našich zaměstnanců chráníme. Celý administrativní tým Zdravotního klauna má proto až do odvolání možnost pracovat z domova. Nadále jsme tedy našim dárcům, veřejnosti i vám, k dispozici na mobilních telefonech a e-mailech, tak, jak jste zvyklí.   


Jako  manželství – „v dobré i zlém“ 

Aktuální situace dopadá na každého z nás – v osobní i profesní rovině. Protože si vzájemně stojíme po boku už nějaký pátek, není nám lhostejné, jak se vám daří. Myslíme na vás a věříme, že jakmile bude vše za námi, navážeme tam, kde jsme přestali.    

Srdečně

Kateřina Slámová Kubešová 
ředitelka