Bezpečnostní opatření

Informace týkající se COVID-19

Bezpečnostní opatření

Informace týkající se COVID-19

Návštěvníci se mohou otestovat přímo v areálu festivalu. Rezervujte se prosím ZDE.

Festival se koná od 12. do 31. srpna a jeho průběh se bude řídit aktuálně platnými pandemickými opatřeními. Areál festivalu je otevřený všem návštěvníkům Letenských sadů, ale platí v něm Návštěvní řád festivalu. 

Při vstupu do šapitó nebo na Open Air stage je potřeba, aby se každý divák starší 6 let prokázal dokladem o tzv. T-N-O. Jedná se o jedno z následujících potvrzení, které je potřeba předložit uvaděčům písemně či elektronicky:

  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní proveden v odborném zařízení (k prokázání bezinfekčnosti neakceptujeme čestné prohlášení)
  • prodělání nemoci COVID-19 v uplynulých 180 dnech (laboratorně prokázané)
  • platný certifikát o očkování (14 dní po druhé dávce)
  • čestné prohlášení zákonného zástupce o testování ve školách
  • vlastní samotest provedený v místě konání

Pokud divák nebude mít potvrzení TNO, zaplacené vstupné se nevrací.

 

Všichni návštěvníci musí mít uvnitř stanu respirátor po celou dobu představení. 

Prosíme o dodržování rozstupů a hygienických opatření. U vchodu do stanu (a na dalších místech v areálu) se nachází dezinfekční stanice. 

 

Informace o testování

Pro pohodlí všech diváků je zajištěno testování antigenními testy v mobilním testovacím místě přímo v areálu. Otevírací doba centra je od 14.30 do doby 30 minut před začátkem posledního představení. Na test je nutné se předem registrovat zde.
 
Prosíme o včasnou rezervaci termínu, bez něj není možné otestování na místě z kapacitních důvodů garantovat. Doporučujeme zarezervovat termín testu s dostatečnou rezervou před začátkem představení i s ohledem na vzdálenosti jednotlivých scén. Váš test bude vyhodnocen do 20 minut a potvrzení obdržíte formou SMS a e-mailem.
 
V případě, že se na Vás nevztahuje plošné testování zdarma, využijte možnost uhradit antigenní test za zvýhodněnou cenu 160 Kč prostřednictvím platební brány nebo QR platební kartou na místě. Naším partnerem v oblasti testování je společnost Anygence.

 

 

Pro vaši bezpečnost doporučujeme také zakoupení vstupenek online na našich webových stránkách. Tato možnost vyprší 60 min. před začátkem daného představení. 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 


Konkrétní situace 

Jdu na představení v šapitó 

Předložím doklad o tzv. T-N-O (bližší informace výše) a mám nasazený respirátor po celou dobu trvání představení.

Jdu na open air představení Resisté 

Předložím doklad o tzv. T-N-O, na místě není připraveno sezení, proto při hledání místa dodržuji alespoň 1,5m rozestup mezi lidmi, kteří se mnou nejsou ve společné domácnosti a mám nasazený respirátor po celou dobu trvání představení.

Jdu na open air představení zdarma 

Předložím doklad o tzv. T-N-O, na místě není připraveno sezení, proto při hledání místa dodržuji alespoň 1,5m rozestup mezi lidmi, kteří se mnou nejsou ve společné domácnosti a mám nasazený respirátor po celou dobu trvání představení.

Jdu na dětské představení 

Jdu s dítětem, kterému je méně než 6 let, nepotřebuji pro něj doklad o T-N-O a dítě nemusí mít nasazený respirátor.

Jdu s dítětem, kterému je více než 6 let (včetně), potřebuji pro něj doklad o T-N-O a dítě musí mít nasazený respirátor po celou dobu konání představení. 

Pro rodiče zde platí stejná pravidla jako u představení v šapitó. 

Jdu na koncert do baru Letní Poloha

Cítím se fit a nemám žádné příznaky nemoci COVID-19, pravidelně si dezinfikuji ruce a dodržuji rozestupy alespoň 1,5m od lidí se kterými nejsem ve společné domácnosti. 

Doporučujeme mít sebe potvrzení o tzv. T-N-O v případě kontroly hygienickou stanicí. Nošení respirátoru je zde doporučené.

Jdu na workshop nebo dílnu

Cítím se fit a nemám žádné příznaky nemoci COVID-19, pravidelně si během workshopů a dílen dezinfikuji ruce a dodržuji rozestupy alespoň 1,5m od lidí se kterými nejsem ve společné domácnosti. Mám u sebe potvrzení o tzv. T-N-O v případě kontroly hygienickou stanicí. 

Nošení respirátoru je zde doporučené. 

Mám rezervaci na Noční hlídku 

Mám rezervaci pro dítě, kterému je méně než 6 let, nepotřebuji pro něj doklad o T-N-O a dítě nemusí mít během hlídky nasazený respirátor.

Mám rezervaci pro dítě, kterému je více než 6 let (včetně), potřebuji pro něj doklad o T-N-O a dítě musí mít nasazený respirátor po celou dobu hlídky. 

Pohybuji se v areálu festivalu

Cítím se fit a nemám příznaky nemoci COVID-19. Pravidelně si dezinfikuji ruce a dodržuji rozestupy min.1,5m od osob, které se mnou nejsou ve společné domácnosti. 

Doporučujeme mít sebe potvrzení o tzv. T-N-O v případě kontroly hygienickou stanicí. Nošení respirátoru je zde doporučené.