Ubytování

Výhodné nabídky pro naše diváky.

 

Jedete na festival a potřebujete se ubytovat?
Máme pro vás několik výhodných cenových nabídek pouze pro návštěvníky Letní Letné. 

Hotel NH Collection PragueHotel je dokonalou volbou pro turisty, kteří chtějí poznat toto slavné město. Do historického centra, k hradu nebo ke slavnému Karlovu mostu se snadno dostanete tramvají, metrem i pěšky. Nachází se ve čtvrti Smíchov, v blízkosti  obchodů, kaváren a restaurací, 500 metrů od nejbližší stanice metra a 50 minut chůze od areálu festivalu. 

Součástí hotelu je restaurace s terasou, parkování v garáži nebo fitness centrum. 

Dvojlůžkový pokoj se snídaní si za zvýhodněnou cenu 41 eur můžete rezervovat na
e-mailu v.boudova@nh-hotels.com pod kódem "Letní Letná". 


Hotel EXPO VýstavištěHotel se nachází vedle pražského Výstaviště. V jeho blízkosti se nachází také park Stromovka, kterým lze projít téměř až k areálu festivalu. Vzdálenost pěšky od areálu je 30 minut. Nejbližší tramvajová zastávka je vzdálena chůzi 5 minut (Výstaviště Holešovice). 

Hosté mohou využít restauraci a terasu. Hotel se zaměřuje i na akce pro děti, nechybí dětský koutek, hlídání dětí a hračky. Domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni.

Zaparkovat lze za poplatek v podzemních garážích.

Pokoj za zvýhodněnou cenu si můžete REZERVOVAT ZDE.


Chcete, aby vám jedna noc v hotelu odemkla celé město?Spojili jsme se s Prague City Tourism a v rámci jejich projektu V Praze jako doma pro vás zajistili zvýhodněné vstupy na festival. 

Za každou noc strávenou v jednom z partnerských hotelů získáte benefitní body, které můžete uplatnit na naše vstupenky (1 bod = 200 Kč). 

Více informací o projektu najdete na jeho webových stránkách, kde naleznete i výběr hotelů  www.vprazejakodoma.cz