Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
stan 3 délka 70 min vhodné pro děti od 8 let? cena 290 Kč
Důležitá upozornění

4x1 umělec

4 krátké cirkusové miniatury x 1 komponovaný večer v rytmu Letní Letné

Filip Zahradnický / COLLECTION OF SCEPTICAL PLEASURES / Work in progress
Představení Collection of Sceptical Pleasures je sólové představení Filipa Zahradnického využívající žonglování a pohyb jako hlavní výrazový prostředek. Jedním z témat inscenace je touha “vlastnit”, rozšiřovat své bohatství a přitom neustále hledat, co to bohatství, kulturní, materiální, emoční, vlastně je. Skrze manipulaci s objekty a žonglování staví energické choreografie s originálními prvky, které vytváří vizuálně atraktivní celek.

Jan Jirák
Tělo a jeho pohyb jako symbol všeobecné aktivity. Příroda jako hlavní inspirace. Hand balancing, fyzický pohyb a bojová umění, to vše spojené do jednoho pohybu, po kterém následuje dýchání japonské Shakuhachi flétny. To vše vedené přítomnými diváky.

Bětka Tichá / STAV / Work in progress
Každý z nás má svůj životní příběh a v každém se ukrývá malé tajemství. Představení STAV poukazuje na problematiku ženy, která se snaží najít svou životní cestu. Má cíl, jen hledá způsob jak ho dosáhnout. Během její cesty se proměňuje a nachází v sobě jiné pohybové a povahové vzorce. Kdo vlastně jsem? Příběh sděluje akrobatka skrze své pohybové umění zaměřené na zvířecí pohyb a závěsnou akrobacii na laně. V představení se můžou najít diváci, kteří mají rádi risk a obrazovost, ale i diváci, kteří hledají inspirativní příběhy pro vlastní život.

Veronika Smolková & Ester Waltrová 
Co se stane, když se okolní svět zpomalí a vše se soustředí do jednoho bodu. Tam nahoře. Veronika Smolková spolu s živou hudbou vytváří vzdušný tanec na jednobodové hrazdě inspirovaný prožitky z minulých měsíců, kdy se svět zpomalil a utichl. Ve svém čísle reflektuje útěk z města do přírody, na pomezí lesa a pole, na strom, na který chodí zavěsit svou hrazdu a vznášet se nad nelehkou realitou nastálé situace. 

moderátor: Lukáš Houdek 
Zdravotní klaun od roku 2001. Člen souboru klaunského divadla Squadra Sua. Pedagog HAMU.Petr Biel / Klaun Bailo kvůli zranění bohužel nevystoupí

arrow Více informací

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow sobota 22.8.2020 | 18:30
Smolková / Jirák / Tichá / Zahradnický
Cirkusové miniatury
Koupit