GALASHOW ŽONGLÉRSKÉHO DNE

60 min vhodné pro děti od 6 let? 550 Kč

Cirkus je krásný právě pro svou rozmanitost a otevřenost. Všechny úžasné disciplíny a dovednosti se symbolicky spojují v kruhové manéži. Není však na škodu dát občas vyniknout jedné z disciplín a dopřát ji trochu více pozornosti. Galashow Žonglérského dne bude právě takovým podnikem, který vám dá příležitost pohlédnout na žonglérství detailněji.

Galashow Žonglérského dne dne představí širokou škálu cirkusových a žonglérských disciplín, v podání umělců mnoha národnostní.

Letos vystoupí například:

Italská umělkyně Marica Marinoni - světoznámá cyrwheel akrobatka s originálním stylem kombinujícím náročné triky a prvky tance a floorwork.

André Hidalgo a Alexandre Pich s jejich cirkusovým uskupením "Cirque Graphique", kteří excelují v "object manipulation" (aneb manipulaci objekty) a tanci.

Brazilsko-peruánské duo Equilibra a jejich číslo s LED buugengy, ze kterého se vám možná trochu zatočí hlava.

S číslem kombinujícím tanec a párovou akrobacii vystoupí maďarské "Duo Two Many".

Z polska dorazí trio Multivisual, v čele s legendárním Shaem - umělcem, který stojí v čele současné Object manipulation scény. 
 
Všechny uvedené umělce ještě doplní Pablo Penailillo Soto z Chile aCirco Pacco z Itálie

Večerem vás provedou Bratři v tricku! Dramaturgii pro vás připravil Vojta Stolbenko. Představení je součástí Žonglérského dne na Letní Letné