Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
Francie

Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Představení je součástí mezinárodního projektu Circus Link.


Zackary, Baptiste, Charlie a Boris vám předvedou svůj vnitřní neklid vůči světu. Hýbou se, skáčou i padají, a pohání je jen čistý adrenalin! "Někde mezi groteskou a prvotřídním cirkusem. L’avis Bidon je zprávou o přátelství a optimismu."

Akrobacie, vrhání nožů, ale i zpěv. Tihle cirkusáci nás uvádí do svého barvitého spříznění na pozadí neotřelého hudebního univerza. Uvolněná atmosféra jim pomáhá zblízka sdílet s diváky mistrovské kousky i svůj vyšinutý smysl pro humor. Svá těla mají dokonale pod kontrolou a ví o všem, co by je mohlo zradit."...ohromují svou kreativitou, temným humorem a dynamikou... Celek je zuřivě vzrušující."

Představení navíc získalo zlatou medaili během 38. ročníku prestižního Festivalu Mondial du Cirque de Demain! 


Francouzsko-švýcarský soubor Cirque La Compagnie založili absolventi Národní cirkusové školy v Montrealu. Společně vynikají silnou akrobatickou identitou, humorem, technickou virtuozitou a kreativitou, zároveň ale ucítíte jedinečnost každého z nich. Společně chtějí neustále překračovat své limity. 

arrow Více informací

arrow Recenze

arrow Kredity