60 min vhodné pro děti od 6 let? 750 Kč

 

Výjimečné představení L'avis Bidon vzniklo v roce 2017 a od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. Proto není divu, že bylo také na doporučení prestižního novocirkusového festivalu, BIAC Marseille, vybráno jako francouzský favorit pouze pro Letní Letnou!

Navíc také získalo zlatou medaili během 38. ročníku festivalu Mondial du Cirque de Demain. "Někde mezi groteskou a prvotřídním cirkusem. L’avis Bidon je zprávou o přátelství a optimismu." 

Akrobati Zackary, Baptiste, Charlie a Boris a jejich vnitřní neklid vůči světu. Skáčou, vrhají nože a zpívají jako o život. Pohání je jen čistý adrenalin. Tihle cirkusáci nás uvádí do svého barvitého spříznění na pozadí neotřelého hudebního univerza. Uvolněná atmosféra jim pomáhá zblízka sdílet s diváky mistrovské kousky i svůj vyšinutý smysl pro humor. Francouzská Telerama píše: "...ohromují svou kreativitou, temným humorem a dynamikou... Celek je zuřivě vzrušující."  


Upozorňujeme: Dětem do 6 let vstup zakázán, starším povolen pouze s doprovodem.

Prosíme, respektujte věková doporučení - vznikají s ohledem na bezpečnost artistů a zpětnou vazbu našich diváků. Více informací ZDE


Uvedení představení je součástí projektu Circus Link. Projekt je spolufinancován z programu Evropské unie Kreativní Evropa a Francouzským institututem v Paříži.


Francouzsko-švýcarský soubor Cirque La Compagnie založili absolventi Národní cirkusové
školy v Montrealu. Společně vynikají silnou akrobatickou identitou, humorem, technickou virtuozitou a kreativitou, zároveň ale ucítíte jedinečnost každého z nich. Společně chtějí
neustále překračovat své limity. 

Foto: Jérémy Paulin

 

I letos je možné podpořit koupí benefiční vstupenky obecně prospěšnou společnost Zdravotní Klaun a jeho projekt Cirkus Paciento. Benefiční vstupenky lze zakoupit na všechna zahraniční představení. Více informací o projektu Cirkus Paciento najdete zde.

arrow Více informací

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým