Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
stan 3 délka 70 min vhodné pro děti od 6 let? cena 450 Kč
Důležitá upozornění

Představujeme speciální edici historicky prvního představení jednoho z nejúspěšnějších novocirkusových spolků u nás: Losers Cirque Company. Tahle partička to spolu oficiálně táhne už sedmým rokem a speciálně pro Letní Letnou dali dohromady našlapané představení, které si užijí jejich skalní fanoušci i ti, co na nich dosud nebyli. Do 70 minut Lůzři napěchovali to nejlepší, co dovedou!

Čeká vás retrospektivní cirkusová stezka, kterou vás provede mistr světa loopingu, král beatboxu, showman a neřízená střela sršící vtipem EnDru. Společně se podíváme na ty nejnovější akrobatické triky, které si Lůzři osvojili.

Zopakujeme si ty nejkrásnější pasáže ze Vzduchem a ty nejšílenější kousky z náročného Kolapsu. Těšit se můžete na náročné triky na strapsech a nafukovací míče z Ega. Zastavíme se u ikonické inscenace The Loser(s), která je u diváků jednou z nejoblíbenějších.

Opravdoví znalci Losers Cirque Company ocení i vystoupení zakládajicí dvojice silových akrobatů - duo DaeMen. Show doplní podmanivá živá hudba a chytré světelné efekty.

Představení je komponované přímo pro Letní Letnou Light a nebude se opakovat!

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow neděle 23.8.2020 | 18:30
Losers Cirque Company
Losers - speciální edice
vyprodáno