60 min vhodné pro děti od 8 let? 350 Kč

MASS

V projektu MASS se soustředíme na ohledání tématu sebevědomí a sebeurčení. Zkoumáme způsoby a prostředky, kterými si pomáháme vytvořit naši vlastní realitu a sebe sama v kontextu současné společnosti.

Co považujeme za důležité a určující pro naše existování a fungování ve společnosti? Jakým způsobem pohlížíme sami na sebe a jakým způsobem se hodnotíme? Jaké prostředky nám pomáhají cítit se sami sebou a neplnit pouze očekávání druhých?

My všichni tvoříme masu, jsme ovlivněni obrazem okolo nás a přes veškerou snahu být originální se stáváme unifikovanými uprostřed masy všech ostatních bytostí.
 

FREQUENCY

Frequency je cirkusový projekt, který kombinuje cirkusové umění a body monitoring technologii.

S rostoucí přítomností elektronických zařízení je každý náš pohyb neustále monitorován. Jaké informace jsou o nás shromažďovány? Můžeme podpořit dialog mezi cirkusovým umělcem a daty, která tato zařízení v reálném čase zachycují? Jak se mohou vzájemně ovlivňovat v přítomném okamžiku? Mohou vzájemně obohatit tvůrčí proces? Cílem našeho zkoumání je odhalit spolupráci mezi cirkusovým umělcem a technologií.

Jedná se o představení, které právě vzniká, a je tedy stále ve fázi vývoje. Uvedení kompletního projektu je naplánováno až na rok 2025. Nemusíte ale čekat tak dlouho, abyste si ho užili! Na Letní Letné máte jedinečnou příležitost vidět ukázku tohoto představení.

 

Po představení proběhne debata.

arrow Tvůrčí tým