60 min vhodné pro děti od 6 let? 350/250 Kč

Přitažlivá. Vzteklá. Unavená.

Plná energie. Nenáviděná. Mýtická.

Zbožňovaná. Podceňovaná. Menstruace. Žena.

Pořád stejná, ale přece stále jiná. obnaŽENA.

 

Ženy na ni přichází samy, s odvážnými partnery, nebo i ve skupinách po deseti.  Moc nevědí, co od toho čekat. Přecejen – mělo by to být o ženských emocích, možná menstruaci. No snad to tam nepoteče proudem. A nakonec teče. Ale z jiné strany – tečou slzy dojetí i smíchu. A jestli na představení přicházely pod rouškou tmy, aby je moc nikdo neviděl, odcházejí s pocitem naplnění, sebedůvěry a zdravé hrdosti na sebe samu. A muži? S uspokojením, že zase o něco více porozuměli.

Vrcholná vzdušná akrobacie, zpěv, živá hudba, tanec, herecké výkony. Zážitek na pomezí nového cirkusu, divadla a meditace. Emotivní multižánrová inscenace obnaŽENA je plná odpovědí na otázky, které trápí ženy i muže, a odhaluje celou škálu emocí, které ženám dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými.

Od premiéry v r. 2019 už obnaŽENU vidělo přes 1000 diváků a díky ohlasům 'tohle by měla vidět každá žena i muž'; 'mělo to terapeutický efekt' nebo 'jsem opravdu pyšná, že jsem žena'  není pochyb, že tahle umělecko-edukační fúze má smysl ♡.

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým