60 min vhodné pro děti od 6 let? 650 Kč

Setkání úžasného žongléra Wese Pedena a fenomenálního klauna Thoma Moncktona nevyhnutelně přináší řízený chaos na jevišti. V inscenaci Optimismi se virtuózně kreativní trio společně s muzikantem Niko Votkinem, nechá unášet do hravého světa žonglování, klaunství a hudby.

Optimismi je o složitosti jednoduchostí, nacházení nečekaných řešení a překvapivých zvratů. Živá hudba nápaditý humor a to nejvynalézavější žonglování vytváří souhru optimismu mezi objevy a slepými uličkami. Tři nesporně brilantní umělci společně vytvoří představení, které každému divákovi trochu optimismu přinese!

 

Thom Monckton (NZ) a Wes Peden (USA) jsou jedni z nejnápaditějších cirkusových umělců dneška.

Thoma Moncktona přirovnávají ke komediálním géniům fyzického divadla, jako jsou Chaplin, Keaton nebo Mr Bean. Jeho starší sólo představení, The Pianist a The Artist, úspěšně procestovaly celý svět.

Wes Peden je jedním z nejoceňovanějších žonglérů současnosti. Jeho energický, komplexní a hravý žonglérský styl mu vynesl ocenění International Juggling Association a mezinárodního festivalu Cirque de Demain.

Multiinstrumentalista, hudebník a skladatel Niko Votkin spolupracoval s několika finskými cirkusovými soubory a hraje na bicí ve skupinách slavných finských poprockových umělců: například Ismo Alanko, Jonna Tervomaa nebo Malla.

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým