30 min vhodné pro všechny diváky zdarma / free

 

Oslavte s námi 20. narozeniny! Zveme vás na velkolepé slavnostní zahájení, které se odehraje 16. a 17. srpna od 21 hodin v Letenských sadech, kdy se spojí švédský soubor AQUANAUTS, Cirkus Cirkör s českými akvabelami a akrobaty z Cirk La Putyka, Losers Cirque Company a AirGym Art Company a vytvoří show, kterou bude možné vidět pouze v tyto dva dny a už nikdy více! 

Letní Letná má za sebou devatenáct let na scéně předních divadelních festivalů, a to nejen v Česku, ale i v mezinárodním kontextu. Své dvacáté narozeniny chceme proto oslavit společně s vámi, návštěvníky. Připravujeme unikátní projekt "Pocta novému cirkusu" - AQUANAUTS v podání českých artistů a oblíbeného švédského Cirkusu Cirkör. Letenskou variaci na výjimečný projekt AQUANAUTS budete moct zhlédnout poprvé v předvečer oficiálního zahájení, 16. srpna, a naposled první festivalový den, 17. srpna. Obě uvedení jsou přístupné zdarma a začínají ve 21 hodin.

Vůbec poprvé ožije také nová vodní plocha v Letenských sadech, nad kterou vytvoří více než 50 umělců působivou novocirkusovou show.

Přijďte vzdát hold novému cirkusu společně s námi na festival Letní Letná.


arrow Tvůrčí tým