Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím
Důležitá upozornění

 

Volání po svobodě! Rozechvělá provazochodkyně, niterná hudba a jedno nestabilní lano. 

"Neposlušná rebelka vysoko ve vzduchu. Porušuje pravidla a zahrává si s hranicemi."

Představení, ze kterého se tají dech. Od svého vzniku v roce 2019 už představení Résiste objelo kus Francie i mnoho míst v zahraničí. Diváci vítají jeho výbušnost a oslnivá čísla zavěšená na laně. Soubor Les Filles du Renard Pâle vedený ženami Virginie Fremaux a Johanne Humblet již brzy roztáhne své lano i v Praze! S lehkou škodolibostí nám připomínají, že život je o posouvání vlastních hranic a především o tom vydržet. 

„Johanne Humblet, živoucí štěstí života na visutém laně." Provazochodkyně Johanne Humblet, známá tvůrkyně funambulistických představení různých forem, překonává samu sebe. Vytrvale hledá limity a možnosti sdílení, setkání a umělecké výměny. Na její straně, na pevné zemi, na jejím dechu lpí i živá hudba. "...před zraky diváků si zahrává s gravitací.“

Ať se stane cokoliv, nikdy nespouštěj svou nohu na zem. Za zvuku hudby jdi cestou, která se podobá životu, kde následuje jeden risk za druhým. Jdi v rytmu a tanči. Jsi volná, ale přitom stojíš pevně na svém laně, jako by ses na něm narodila. Nepouštěj se, vzdoruj a zůstaň volná! 

arrow Recenze

arrow Kredity