přehrát
45 min vhodné pro celou rodinu? 750 / 400

 

Festival adrenalinově zahájí provazochodkyně Johanne Humblet, která na Open Air scéně vysoko nad hlavami diváků zdolá jeden risk za druhým a opakovaně překoná samu sebe.

"Neposlušná rebelka vysoko ve vzduchu. Porušuje pravidla a zahrává si s hranicemi."

Rozechvělá provazochodkyně Johanne Humblet, niterná hudba a jedno nestabilní lano. Představení, ze kterého se tají dech. Od svého vzniku v roce 2019 už představení Résiste objelo kus Francie i mnoho míst v zahraničí. Diváci vítají jeho výbušnost a oslnivá čísla zavěšená na laně. S lehkou škodolibostí nám připomíná, že život je o posouvání vlastních hranic a především o tom vydržet.  

Na její straně, na pevné zemi, na jejím dechu lpí i živá hudba. "...před zraky diváků si zahrává s gravitací."


Soubor Les Filles du Renard Pâle vedený ženami Virginie Fremaux a Johanne Humblet je znamý především díky funambulistickým představením různých forem. Vytrvale hledají limity a možnosti sdílení, setkání a umělecké výměny. 

 

I letos je možné podpořit koupí benefiční vstupenky obecně prospěšnou společnost Zdravotní Klaun a jeho projekt Cirkus Paciento. Benefiční vstupenky lze zakoupit na všechna zahraniční představení. Více informací o projektu Cirkus Paciento najdete zde.

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým