Česko

AirGym Art Company
Šerosvět

open air zdarma

Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
time 20.8. | 18:00 - 18:40
open air 45 min vhodné pro všechny diváky? zdarma / free

Vítejte v Šerosvětě… V místě, kde nic není takové, jaké se zdá být, a kde vás i zdánlivě obyčejné věci mohou překvapit, zaskočit nebo dokonce vykolejit… Ale žádný strach – vždyť ani vy nemusíte být tím obyčejným člověkem, za kterého se v tom našem „ běžném“ světě možná považujete. Stačí projít branou světla a stínu, která se otevírá v onom mystickém čase, kdy noc už odevzdala svoji vládu, ale den ji ještě nepřevzal.  Ve světě Chiaroscura – v Šerosvětě – vše sice na první pohled působí známým dojmem, ovšem realita je jaksi pootočena a jisté není vůbec nic.

Kromě jedné věci:
Pokud se s námi vydáte na tuhle výpravu, stanete se svědky největší loupeže v dějinách Šerosvěta. Jestli se povede, nebo ne, to už je jiná věc – ale my se o ni rozhodně pokusíme.

Soubor AirGym Art Company vás opět zve do světa nespoutané fantazie a
bláznivých akrobatických kousků na zemi i ve vzduchu.

Pět akrobatů, párová akrobacie, která ovšem nebude tak docela v páru, závěsná akrobacie s využitím rekvizit a postupů, které jste možná dosud v žádném představení neviděli, smysluplně zakomponovaná clownerie a hlavně pokus o vytvoření svébytného fantazijního prostředí bez použití ilustrativních rekvizit – to všechno je Chiaroscuro. To všechno je Šerosvět – a tam vás zveme.

arrow Tvůrčí tým