Česko

Alžběta Tichá / Eva Stará
Stav / Mass

dvě sóla v jednom večeru

stan č. 6 70 min vhodné pro děti od 6 let? 290 Kč
Důležitá upozornění

Alžběta Tichá: Stav

Každý z nás se bez ustání mění...

Novocirkusové sólové představení "STAV" je paralelou ženy, jdoucí po své životní cestě. Čas běží a s ním se i ona v každém okamžiku mění. Kdo byla na začátku a kým je teď? Co bude následovat?

Neustálá ač nevědomá proměna fyzické i psychické stránky je vizualizována a komunikována skrze závěsnou akrobacii na laně. Současně je proměna jako hlavní téma vyjadřována pomocí principů a pohybových vzorců zvířete.
Představení je vytvořeno jak pro diváky, toužící překračovat hranice své představivosti, tak diváky vnímající samotnou obrazovost. Příběh je inspirací k vlastnímu uvědomění si změn a proměn, kterými v životě procházíme.


Eva Stará: Mass

V projektu MASS se soustředíme na ohledání tématu sebevědomí a sebeurčení.
Zkoumáme způsoby a prostředky, kterými si pomáháme vytvořit naši vlastní realitu a sebe sama v kontextu současné společnosti.

Co považujeme za důležité a určující pro naše existování a fungování ve společnosti? Jakým způsobem pohlížíme sami na sebe a jakým způsobem se hodnotíme? Jaké prostředky nám pomáhají cítit se sami sebou a neplnit pouze očekávání druhých?

My všichni tvoříme masu, jsme ovlivněni obrazem okolo nás a přes veškerou snahu být originální se stáváme unifikovanými uprostřed masy všech ostatních bytostí.

arrow Fotografie

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow středa 17.8.2022 | 19:00
Alžběta Tichá / Eva Stará
Stav / Mass
Koupit