stan 1 - OPEN AIR délka 60 min vhodné pro všechny diváky?
Důležitá upozornění

Skupina klaunů přijíždí. Klauni na ulici, mezi vámi. STOPPERS můžete potkat na dálnici, na cestě z práce, na parkovištích, amfiteátrech, benzínových pumpách. Unikátní skupinka klaunů vyráží svým auťákem z karantény za lidmi, co se chtějí smát a hrát si. Odreagovat se od starostí, ošklivých myšlenek a strachu. Pojďte se s námi na chvilku bavit. Zažít, co jste ještě nezažili. Na ulici, s vámi, s bezpečnostními opatřeními. S interaktivním programem. Akrobatickým umem a hlavně srandy.

Představení umělecké skupiny ze STUDIA UNDERGROUND, kteří nechtějí čekat a chtějí jít za vámi, lidmi. Chceme sdílet s lidmi, pocity, energii, čas. Pomoct tím, co umíme my. Kouzlo divadla, kouzlo přítomného okamžiku. Nepotřebujeme na to uzavřené prostory, domy, kapličky. My chceme jít za vámi ven. Jak pro bezpečnost, aby nikdo z diváků neměl obavy a všechno proběhlo v pořádku a bez zábran, tak i proto, abychom nebyli v létě zavření v divadle přeci.


Vzhledem k letošní mimořádné situaci, během které jsme se dostali do finančních ztrát, kdy bojujeme o zachování Letní Letné do příštích let, rozhodli jsme se obrátit se na vás, naše diváky, s možností přispět festivalu takzvaně "do klobouku". Více informací zde.

arrow Tvůrčí tým

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow úterý 25.8.2020 | 17:00
STUDIO UNDERGROUND
STOPPERS