1 - OPEN AIR 60 min vhodné pro všechny diváky?

Skupina klaunů přijíždí. Klauni na ulici, mezi vámi. STOPPERS můžete potkat na dálnici, na cestě z práce, na parkovištích, amfiteátrech, benzínových pumpách. Unikátní skupinka klaunů vyráží svým auťákem z karantény za lidmi, co se chtějí smát a hrát si. Odreagovat se od starostí, ošklivých myšlenek a strachu. Pojďte se s námi na chvilku bavit. Zažít, co jste ještě nezažili. Na ulici, s vámi, s bezpečnostními opatřeními. S interaktivním programem. Akrobatickým umem a hlavně srandy.

Představení umělecké skupiny ze STUDIA UNDERGROUND, kteří nechtějí čekat a chtějí jít za vámi, lidmi. Chceme sdílet s lidmi, pocity, energii, čas. Pomoct tím, co umíme my. Kouzlo divadla, kouzlo přítomného okamžiku. Nepotřebujeme na to uzavřené prostory, domy, kapličky. My chceme jít za vámi ven. Jak pro bezpečnost, aby nikdo z diváků neměl obavy a všechno proběhlo v pořádku a bez zábran, tak i proto, abychom nebyli v létě zavření v divadle přeci.


Vzhledem k letošní mimořádné situaci, během které jsme se dostali do finančních ztrát, kdy bojujeme o zachování Letní Letné do příštích let, rozhodli jsme se obrátit se na vás, naše diváky, s možností přispět festivalu takzvaně "do klobouku". Více informací zde.

arrow Tvůrčí tým