stan 6 délka 60 min vhodné pro děti od 6 let? cena 350 Kč
Důležitá upozornění

Cirkus je krásný právě pro svou rozmanitost a otevřenost. Všechny úžasné disciplíny a dovednosti se symbolicky spojují v kruhové manéži. Není však na škodu dát občas vyniknout jedné z disciplín a dopřát ji trochu více pozornosti. Žonglérská galashow bude právě takovým podnikem, který vám dá příležitost pohlédnout na žonglérství detailněji.

Letos vystoupí například:

Filip Zahradnický: stálice žonglérské galashow, jednak pro jeho žonglérskou techniku vybroušenou během studia na cirkusové škole v AMOC v dánské Kodani. Ale především pro jeho tvůrčí zápal, díky němuž každá rok přichází z novým materiálem, kterým posouvá hranice žonglérsky možného.

Lukaš Bliss Bláha:  další zástupce dravé mladé žonglérké krve. Jeho technika je výrazně ovlivněna studiem na pražské HAMU, díky níž je jeho projev propojením jedinečné žonglérské techniky a mistrného pohybového divadla.

Kašpar Klepal: Po několika letech se na Letní Letnou vrací jeden z průkopníků žonglování s Diabolem v Čechách. Kašpar Klepal je dobře známou postavou české žonglérské scény již přes deset let a na Letní Letné předvede svou energickou show plnou náročných prvků.

Žongleros Ansamble: Tohle není žádná parta cirkusových benjamínků ale zkušené plzeňské uskupení, které se od roku 2011 věnuje novému cirkusu. Stihli toho už mnoho včetně založení cirkusového centra Cirkulárku v Plzni a uvedli několik autorských představení. I když o sobě říkají že jejich název je trochu prokletí, neboť jejich činnost pokrývá všechny cirkusové zákoutí tak na žonglérské galashow vám dokáží, že má pro ně žonglování nejen v jejich názvu speciální místo.

Aliatrix: jedno z českých předních uskupení, věnujících se vizuálnímu žonglování se světlem a ohněm. Jejich show nabízí propracované choreografie, kostýmy i žonglérskou techniku. Na Letní létnou přivezou ochutnávku svého repertoáru.


Večerem vás provedou Bratři v tricku! Představení je součástí Žonglérského dne na LL (více informací zde).

arrow Fotografie

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow pondělí 23.8.2021 | 18:30
Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Žonglérská galashow
Koupit