Typ představení
20.8., 22.8.
sobota 20.8.

20. - 21. srpna
Víkend se Zdravotním klaunem

sobota 20. 8. 2022
time 10:00 – 18:00
Rodinné

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

sobota 20. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

Zdravotní klaun
Čert to vzal

sobota 20. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

sobota 20. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

sobota 20. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

sobota 20. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

Zdravotní klaun
Tučňáci aneb láska na ledu

sobota 20. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

12.-21. + 29.-31. srpna, 14:00 – 19:00
Žonglérské dílny s Firejokers

sobota 20. 8. 2022
time 14:00 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Aréna Filipína

sobota 20. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Zdravotní klaun
Vy jste doktor?

sobota 20. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Zdravotní klaun
Znovu věčně znovu

sobota 20. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

Compañía de Circo "eia"
NUYE

sobota 20. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

AirGym Art Company
Hotel Laputa

sobota 20. 8. 2022
time 19:00
Česká scéna Šapito

Johann Le Guillerm
Terces

sobota 20. 8. 2022
time 20:00
Hlavní hvězdy Šapito

Echt!

sobota 20. 8. 2022
time 20:30 – 22:00
Koncerty v baru
pondělí 22.8.

Studio DAMÚZA
Já, ty a to

pondělí 22. 8. 2022
time 10:00
Dětská scéna

12. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

pondělí 22. 8. 2022
time 10:30 – 19:00
Pro děti

22. srpna
Žonglérský den

pondělí 22. 8. 2022
time 10:30 – 21:30
Rodinné

Studio DAMÚZA
Já, ty a to

pondělí 22. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

Loutky bez hranic
Pohádko z pytle ven!

pondělí 22. 8. 2022
time 11:00
Dětská scéna

Divadlo Víti Marčíka
Archa světla

pondělí 22. 8. 2022
time 11:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

pondělí 22. 8. 2022
time 12:00 – 18:00
Tvořivé a cirkusové dílny

12. - 31. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

pondělí 22. 8. 2022
time 13:00 – 19:00
Rodinné

12.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

pondělí 22. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Rodinné

22.-28. srpna, 13:30 - 19:00
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

pondělí 22. 8. 2022
time 13:30 – 19:00
Tvořivé a cirkusové dílny

Buchty a loutky
Tři zlaté vlasy děda Vševěda / Jak se ze syna chudého uhlíře stal král

pondělí 22. 8. 2022
time 14:00
Dětská scéna

Aréna Filipína

pondělí 22. 8. 2022
time 14:00 – 23:59
Novinky

Václav Strasser
Duhové bubliny

pondělí 22. 8. 2022
time 15:30
Dětská scéna

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

pondělí 22. 8. 2022
time 17:00
Dětská scéna

Cirkus Cirkör
Knitting Peace

pondělí 22. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Johann Le Guillerm
Terces

pondělí 22. 8. 2022
time 19:00
Hlavní hvězdy Šapito

Bratři v tricku
Kabinet žonglérských kuriozit

pondělí 22. 8. 2022
time 19:00
Česká scéna Šapito

Circus Brothers

pondělí 22. 8. 2022
time 20:30
Koncerty v baru

Compañía de Circo "eia"
NUYE

pondělí 22. 8. 2022
time 20:30
Hlavní hvězdy Šapito

Galashow žonglérského dne

pondělí 22. 8. 2022
time 20:30
Česká scéna Open-air