Typ představení
2.9., 23.8., 29.8.
úterý 29.8.

POVĚSTI STARÉ A ČESKÉ
time 11:00
Studio Dell Arte Dětská scéna

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO
time 13:30 – 18:45
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

PRASEČÍ CIRKUS
time 14:00
Bratři v tricku Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

HURÁ NA KOLÁČ/Ž!
time 15:00 – 18:00
út + čt, 15:00 - 18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

KABINET LÉTAJÍCÍCH ÚŽASNOSTÍ
time 15:30
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

DUHOVÉ BUBLINY
time 17:00
Václav Strasser Dětská scéna

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

LETNÍ CIRKUSOVÉ MINIATURY
time 19:00

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA
time 20:00
Bratři v tricku Česká scéna

BITBYBIT
time 20:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

vyprodáno

OMNION
time 20:30 – 21:50

sobota 2.9.

JMENUJI SE OREL
time 11:00
Divadlo Kampa Dětská scéna

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO
time 13:30 – 18:45
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Nejkrásnější narozeniny
time 14:00
Divadlo Tondy Novotného

Pro nemoc zrušeno - O PEJSKOVI A KOČIČCE
time 14:00
Divadlo Tondy Novotného Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

poslední místa

ZVĚŘINEC
time 15:30
Yellow Sisters Dětská scéna

POHÁDKY Z CELÉHO SVĚTA
time 17:00
Justin Svoboda Dětská scéna

MOŘE? BUDE!
time 17:00
Cirkus LeGrando - Mladí a nadějní Česká scéna

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

TEENS CIRKABARET 2023
time 19:00

vyprodáno

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

vyprodáno

SABOTAGE
time 20:00
NoFit State Hlavní hvězdy

vyprodáno

BITBYBIT
time 20:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

vyprodáno

CIRCUS BROTHERS
time 20:30 – 21:50

29.8.
11:00

POVĚSTI STARÉ A ČESKÉ Dětská scéna
Studio Dell Arte

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30 – 18:45

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO Tvořivé a cirkusové dílny
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

PRASEČÍ CIRKUS Dětská scéna
Bratři v tricku

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

15:00 – 18:00

HURÁ NA KOLÁČ/Ž! Tvořivé a cirkusové dílny
út + čt, 15:00 - 18:00

15:30

KABINET LÉTAJÍCÍCH ÚŽASNOSTÍ Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

17:00

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

17:30

TEACROBAT Česká scéna
Cirko Hopley

19:00

LETNÍ CIRKUSOVÉ MINIATURY Česká scéna

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

20:00

BĚŽKAŘSKÁ ODYSSEA Česká scéna
Bratři v tricku

20:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy
Collectif Malunés a Movedbymatter

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

OMNION Koncerty

2.9.
11:00

JMENUJI SE OREL Dětská scéna
Divadlo Kampa

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30 – 18:45

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO Tvořivé a cirkusové dílny
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Nejkrásnější narozeniny
Divadlo Tondy Novotného

14:00

Pro nemoc zrušeno - O PEJSKOVI A KOČIČCE Dětská scéna
Divadlo Tondy Novotného

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna poslední místa
Cirko Hopley

15:30

ZVĚŘINEC Dětská scéna
Yellow Sisters

17:00

POHÁDKY Z CELÉHO SVĚTA Dětská scéna
Justin Svoboda

17:00

MOŘE? BUDE! Česká scéna
Cirkus LeGrando - Mladí a nadějní

17:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

19:00

TEENS CIRKABARET 2023 Česká scéna vyprodáno

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Alfonse

20:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy vyprodáno
NoFit State

20:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy
Collectif Malunés a Movedbymatter

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy vyprodáno
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

CIRCUS BROTHERS Koncerty