Typ představení
1.9., 24.8., 26.8., 28.8., 31.8.
sobota 26.8.

PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA
time 11:00
Divadlo Alfa Dětská scéna

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 12:00
Teatrotoč Dětská scéna

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY
time 14:00
Divadlo Volfi Dětská scéna

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS
time 14:00 – 18:45
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

poslední místa

DUHOVÉ BUBLINY
time 15:30
Václav Strasser Dětská scéna

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ
time 16:00
Teatrotoč Dětská scéna

AVANTI
time 17:00
Compagnia DUE Dětská scéna

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

poslední místa

Premiéra: CROSSING
time 19:00
Eleonora Dall'Asta, Ilona Jäntti, Aki Yoshida & Eliška Brtnická Česká scéna

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

SABOTAGE
time 20:00
NoFit State Hlavní hvězdy

vyprodáno

BITBYBIT
time 20:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

CIRQUE ALFONSE in concert
time 20:30 – 21:50

čtvrtek 31.8.

ŠKOLA MALÉHO STROMU
time 11:00
Divadlo Cylindr Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 11:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

EXPEDICE K DOMOVU
time 13:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO
time 13:30 – 18:45
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

JAK ŠEL KOZLÍK DO SVĚTA
time 14:00
Divadlo Kozlík Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

HURÁ NA KOLÁČ/Ž!
time 15:00 – 18:00
út + čt, 15:00 - 18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

EXPEDICE K DOMOVU
time 15:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

DUHOVÉ BUBLINY
time 15:30
Václav Strasser Dětská scéna

POHÁDKA Z KROSNY
time 17:00
Studio DAMÚZA Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 17:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

vyprodáno

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

MASS & FREQUENCY
time 19:00
Holektiv & Alžběta Tichá Česká scéna

DEBATA PO PŘEDSTAVENÍ MASS + FREQUENCY
time 20:00

SABOTAGE
time 20:00
NoFit State Hlavní hvězdy

poslední místa

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

poslední místa

KOMUNNA LUX (ukr)
time 20:30 – 21:50

pátek 1.9.

O MALENCE
time 11:00
Divadlo b Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 11:30
Moetivi Karavan Česká scéna

poslední místa

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE
time 11:30 – 19:00
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

VÝTVARNÉ DÍLNY
time 12:00 – 18:00
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00 Tvořivé a cirkusové dílny

BIBLIOBUS OSKAR
time 13:00 – 19:00
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

EXPEDICE K DOMOVU
time 13:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO
time 13:30 – 18:45
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45 Tvořivé a cirkusové dílny

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8
time 13:30 – 19:00
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

RYCHLÉ ŠÍPY
time 14:00
Divadlo KAKA Dětská scéna

ARÉNA FILIPÍNA
time 14:00 – 23:00
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

TEACROBAT
time 14:30
Cirko Hopley Česká scéna

poslední místa

EXPEDICE K DOMOVU
time 15:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE
time 15:30
Malé divadélko Dětská scéna

PRODANÁ NEVĚSTA
time 16:00
Letní Letňák Dětská scéna

DĚTI PRÉRIE
time 17:00
Letní Letňák Dětská scéna

KE ZDI
time 17:00
Cirkus TeTy Česká scéna

vyprodáno

DUHOVÉ BUBLINY
time 17:00
Václav Strasser Dětská scéna

EXPEDICE K DOMOVU
time 17:30
Moetivi Karavan Česká scéna

vyprodáno

TEACROBAT
time 17:30
Cirko Hopley Česká scéna

poslední místa

MLÉČNÁ DRÁHA
time 18:00
Letní Letňák Dětská scéna

ANIMAL
time 19:00
Cirque Alfonse Hlavní hvězdy

poslední místa

KE ZDI
time 19:30
Cirkus TeTy Česká scéna

SABOTAGE
time 20:00
NoFit State Hlavní hvězdy

poslední místa

BITBYBIT
time 20:30
Collectif Malunés a Movedbymatter Hlavní hvězdy

vyprodáno

A CIEL OUVERT
time 20:30
Cirque Aïtal Hlavní hvězdy

poslední místa

SCHODIŠTĚ
time 20:30 – 21:50

26.8.
11:00

PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA Dětská scéna
Divadlo Alfa

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY Dětská scéna
Divadlo Volfi

14:00 – 18:45

ŽONGLÉRSKÉ DÍLNY S FIREJOKERS Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8 - 27. 8, 14:00 – 18:45

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna poslední místa
Cirko Hopley

15:30

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

16:00

DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ Dětská scéna
Teatrotoč

17:00

AVANTI Dětská scéna
Compagnia DUE

17:30

TEACROBAT Česká scéna poslední místa
Cirko Hopley

19:00

Premiéra: CROSSING Česká scéna
Eleonora Dall'Asta, Ilona Jäntti, Aki Yoshida & Eliška Brtnická

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

20:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy vyprodáno
NoFit State

20:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy
Collectif Malunés a Movedbymatter

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

CIRQUE ALFONSE in concert Koncerty

31.8.
11:00

ŠKOLA MALÉHO STROMU Dětská scéna
Divadlo Cylindr

11:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

13:30 – 18:45

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO Tvořivé a cirkusové dílny
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

JAK ŠEL KOZLÍK DO SVĚTA Dětská scéna
Divadlo Kozlík

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

15:00 – 18:00

HURÁ NA KOLÁČ/Ž! Tvořivé a cirkusové dílny
út + čt, 15:00 - 18:00

15:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

15:30

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

POHÁDKA Z KROSNY Dětská scéna
Studio DAMÚZA

17:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

17:30

TEACROBAT Česká scéna vyprodáno
Cirko Hopley

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

19:00

MASS & FREQUENCY Česká scéna
Holektiv & Alžběta Tichá

20:00

DEBATA PO PŘEDSTAVENÍ MASS + FREQUENCY Debaty

20:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy poslední místa
NoFit State

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

KOMUNNA LUX (ukr) Koncerty

1.9.
11:00

O MALENCE Dětská scéna
Divadlo b

11:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna poslední místa
Moetivi Karavan

11:30 – 19:00

KOLOTOČ ŘEZBÁŘE MATĚJE Další program pro děti
17. 8 - 3. 9., 11:30-19:00

12:00 – 18:00

VÝTVARNÉ DÍLNY Tvořivé a cirkusové dílny
17. 8.- 3. 9., 12:00-18:00

13:00 – 19:00

BIBLIOBUS OSKAR Další program pro děti
17. 8. - 3. 9., 13:00 - 19:00

13:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

13:30 – 18:45

CIRKUSOVÉ DÍLNY CIRKUSU LEGRANDO Tvořivé a cirkusové dílny
28. 8. - 3. 9., 13:30 - 18:45

13:30 – 19:00

INTERAKTIVNÍ INSTALACE GUIXOT DE 8 Další program pro děti
17. 8. -2. 9., 13:30 - 19:00

14:00

RYCHLÉ ŠÍPY Dětská scéna
Divadlo KAKA

14:00 – 23:00

ARÉNA FILIPÍNA
16. 8. - 3. 9., 14:00 - 23:00

14:30

TEACROBAT Česká scéna poslední místa
Cirko Hopley

15:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

15:30

O KOHOUTKOVI A SLEPIČCE Dětská scéna
Malé divadélko

16:00

PRODANÁ NEVĚSTA Dětská scéna
Letní Letňák

17:00

DĚTI PRÉRIE Dětská scéna
Letní Letňák

17:00

KE ZDI Česká scéna vyprodáno
Cirkus TeTy

17:00

DUHOVÉ BUBLINY Dětská scéna
Václav Strasser

17:30

EXPEDICE K DOMOVU Česká scéna vyprodáno
Moetivi Karavan

17:30

TEACROBAT Česká scéna poslední místa
Cirko Hopley

18:00

MLÉČNÁ DRÁHA Dětská scéna
Letní Letňák

19:00

ANIMAL Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Alfonse

19:30

KE ZDI Česká scéna
Cirkus TeTy

20:00

SABOTAGE Hlavní hvězdy poslední místa
NoFit State

20:30

BITBYBIT Hlavní hvězdy vyprodáno
Collectif Malunés a Movedbymatter

20:30

A CIEL OUVERT Hlavní hvězdy poslední místa
Cirque Aïtal

20:30 – 21:50

SCHODIŠTĚ Koncerty