Typ představení
16.8., 19.8., 25.8., 26.8., 29.8., 30.8.
neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:00 – 15:35
Tumbleweeds Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:40 – 16:15
Tumbleweeds Česká scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Letní edice Stepních běžců
time 16:20 – 16:55
Tumbleweeds Česká scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

ONtestosterON
time 19:00 – 20:05
Feel The Universe Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po premiéře ONtestorON
time 20:10 – 20:40
25. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Xavier Baumaxa
time 20:30 – 21:50
25. srpna Koncerty

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:00

Tumbleweeds

15:40

Tumbleweeds

16:00

Nosálci

16:20

Tumbleweeds

17:00

Storytelling s Markétou Holou

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

ONtestosterON Česká scéna
Feel The Universe

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

25. srpna