1.9., 16.8., 22.8., 23.8., 25.8., 25.8., 26.8., 29.8.
čtvrtek 22.8.

Kolotoč
time 10:00 – 10:30
Damúza Dětská scéna

Prasečí cirkus
time 11:00 – 11:35
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč
time 11:30 – 12:00
Damúza Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

O Zlatovlásce
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Kocour v botách
time 15:30 – 16:20
Buchty a loutky Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Jak slon dostal chobot
time 17:00 – 17:40
Divadlo Toy Machine Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

BANANA
time 18:00 – 18:45
TUTOcirk Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Erlend - Cizinec
time 19:00 – 20:00
BoCirk Česká scéna

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Žonglérské dílny s Firejokers
time 14:00 – 18:45
15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45 Workshopy

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:00 – 15:35
Tumbleweeds Česká scéna

Letní edice Stepních běžců
time 15:40 – 16:15
Tumbleweeds Česká scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Letní edice Stepních běžců
time 16:20 – 16:55
Tumbleweeds Česká scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

ONtestosterON
time 19:00 – 20:05
Feel The Universe Česká scéna

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Debata po premiéře ONtestorON
time 20:10 – 20:40
25. srpna Debaty

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Xavier Baumaxa
time 20:30 – 21:50
25. srpna Koncerty

pondělí 26.8.

Žonglérský den 2024
time 10:30 – 19:30
26. srpna Workshopy

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Expedice k domovu
time 11:30 – 12:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30 – 19:00
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00 – 18:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Expedice k domovu
time 13:30 – 14:10
Moetivi Karavan Česká scéna

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Z tajného deníku Smolíčka Pé
time 14:00 – 14:45
Studio DAMÚZA Dětská scéna

Expedice k domovu
time 15:30 – 16:10
Moetivi Karavan Česká scéna

O třech neposlušných kůzlátkách
time 15:30 – 16:20
Pruhované panenky Dětská scéna

Digitime
time 17:00 – 17:45
Nosálci Dětská scéna

Expedice k domovu
time 17:30 – 18:10
Moetivi Karavan Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Cirkusové miniatury
time 19:00 – 20:00
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer Česká scéna

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

RAJTARAJ
time 20:30 – 21:50
26. srpna Koncerty

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Kolotoč Řezbáře Matěje
time 11:30
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00 Další program pro děti

Výtvarné dílny
time 12:00
15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00 Workshopy

Bibliobus Oskar
time 13:00 – 19:00
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00 Další program pro děti

Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando
time 13:30 – 18:45
26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45 Workshopy

Interaktivní instalace Guixot de 8
time 13:30 – 19:00
15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00 Další program pro děti

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Teacrobat
time 14:30 – 15:15
Cirko Hopley Česká scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

Teacrobat
time 17:30 – 18:15
Cirko Hopley Česká scéna

Kristall Bohéme
time 19:00
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters Česká scéna

#Since1994
time 19:00 – 20:00
Eye Catching Circus Hlavní hvězdy

Concerto pour deux Clowns
time 19:00 – 20:10
Les Rois Vagabonds Hlavní hvězdy

PIC
time 20:00 – 21:30
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste Hlavní hvězdy

Entre Chiens et Louves
time 20:30 – 21:45
Cirque Le Roux Hlavní hvězdy

Banana Split a Jeho Moralisté
time 20:30 – 21:50
1. září Koncerty

22.8.
10:00

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:00

Bratři v tricku

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Buchty a loutky

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Toy Machine

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

18:00

BANANA Česká scéna Open Air Zdarma
TUTOcirk

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Erlend - Cizinec Česká scéna
BoCirk

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

14:00

15. 8 - 25. 8, 14:00 – 18:45

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:00

Tumbleweeds

15:40

Tumbleweeds

16:00

Nosálci

16:20

Tumbleweeds

17:00

Storytelling s Markétou Holou

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

ONtestosterON Česká scéna
Feel The Universe

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

25. srpna

26.8.
10:30

26. srpna

11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

11:30

Moetivi Karavan

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

Moetivi Karavan

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Studio DAMÚZA

15:30

Moetivi Karavan

15:30

Pruhované panenky

17:00

Digitime Dětská scéna Loutkové
Nosálci

17:30

Moetivi Karavan

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Cirkusové miniatury Česká scéna
Stará / Zahradnický / Hrdlička / Lennox / Widmer

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux

20:30

26. srpna

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

11:30

Kolotoč Řezbáře Matěje Další program pro děti
15. 8 - 1. 9., 11:30-19:00

12:00

15. 8.- 1. 9., 12:00-18:00

13:00

Bibliobus Oskar Další program pro děti Zdarma
15. 8. - 1. 9., 13:00 - 19:00

13:30

26. 8. - 1. 9., 13:30 - 18:45

13:30

15. 8. -1. 9., 13:30 - 19:00

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

14:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE

17:30

Teacrobat Česká scéna Rodinné
Cirko Hopley

19:00

Kristall Bohéme Česká scéna
Vivian Friedrich & The Schubert Sisters

19:00

#Since1994 Hlavní hvězdy
Eye Catching Circus

19:00

Les Rois Vagabonds

20:00

PIC Hlavní hvězdy
Surnatural Orchestra & Cirque Inextremiste

20:30

Entre Chiens et Louves Hlavní hvězdy
Cirque Le Roux