Dětská scéna
1.9., 16.8., 22.8., 23.8., 25.8., 25.8., 26.8., 29.8.
čtvrtek 22.8.

Kolotoč
time 10:00 – 10:30
Damúza Dětská scéna

Prasečí cirkus
time 11:00 – 11:35
Bratři v tricku Dětská scéna

Archa světla
time 11:15 – 11:30
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kolotoč
time 11:30 – 12:00
Damúza Dětská scéna

Archa světla
time 11:45 – 12:00
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

O Zlatovlásce
time 14:00 – 14:50
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Kocour v botách
time 15:30 – 16:20
Buchty a loutky Dětská scéna

Archa světla
time 17:00 – 17:15
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

Jak slon dostal chobot
time 17:00 – 17:40
Divadlo Toy Machine Dětská scéna

Archa světla
time 17:30 – 17:45
Divadlo Víti Marčíka Dětská scéna

neděle 25.8.

Neviditelný cirkus
time 11:00 – 11:45
Sacra Circus Dětská scéna

PohádkoMAT
time 14:00 – 14:45
Divadlo Buřt Dětská scéna

Rozbal to!
time 16:00 – 16:45
Nosálci Dětská scéna

Pohádky z celého světa
time 17:00 – 17:50
Storytelling s Markétou Holou Dětská scéna

pondělí 26.8.

O kouzelné kuličce
time 11:00 – 11:50
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka Dětská scéna

Z tajného deníku Smolíčka Pé
time 14:00 – 14:45
Studio DAMÚZA Dětská scéna

O třech neposlušných kůzlátkách
time 15:30 – 16:20
Pruhované panenky Dětská scéna

Digitime
time 17:00 – 17:45
Nosálci Dětská scéna

neděle 1.9.

Příběh malé Buddhy
time 11:00 – 11:45
Divadlo Vanička Dětská scéna

Perníková chaloupka
time 14:00 – 14:50
Loutkové divadlo Kozlík Dětská scéna

Duhové bubliny
time 15:30 – 16:20
Václav Strasser Dětská scéna

Boom
time 17:00 – 18:00
Compagnia DUE Dětská scéna

22.8.
10:00

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:00

Bratři v tricku

11:15

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

11:30

Kolotoč Dětská scéna Pro batolata
Damúza

11:45

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

14:00

O Zlatovlásce Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

15:30

Buchty a loutky

17:00

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

17:00

Divadlo Toy Machine

17:30

Archa světla Dětská scéna
Divadlo Víti Marčíka

25.8.
11:00

Neviditelný cirkus Dětská scéna
Sacra Circus

14:00

PohádkoMAT Dětská scéna Loutkové
Divadlo Buřt

16:00

Nosálci

17:00

Storytelling s Markétou Holou

26.8.
11:00

O kouzelné kuličce Dětská scéna
Kejklířské divadlo Vojty Vrtka

14:00

Studio DAMÚZA

15:30

Pruhované panenky

17:00

Digitime Dětská scéna Loutkové
Nosálci

1.9.
11:00

Divadlo Vanička

14:00

Loutkové divadlo Kozlík

15:30

Duhové bubliny Dětská scéna
Václav Strasser

17:00

Compagnia DUE