Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12.8.
Šapito
12. 8.
19:30
datum
12. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Open-air
12. 8.
21:00
datum
12. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

13.8.
13. 8.
10:30–19:00
datum
13. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

Šapito
13. 8.
11:00
datum
13. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Teatr Novogo Fronta
H.I.T.

13. 8.
12:00–18:00
datum
13. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

13. 8.
13:30–18:30
datum
13. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

13. 8.
13:30–19:00
datum
13. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

13. 8.
14:00
datum
13. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Kocour v botách

13. 8.
15:30
datum
13. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

13. 8.
17:00
datum
13. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Anička a letadýlko
Frutti di mare

Šapito
13. 8.
19:00
datum
13. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
13. 8.
20:30
datum
13. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
13. 8.
21:00
datum
13. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

14.8.
14. 8.
10:30–18:00
datum
14. 8.
čas
10:30–18:00

Pro děti 14. srpna
Den se Zdravotním klaunem

14. 8.
10:30–19:00
datum
14. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

14. 8.
11:00
datum
14. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Alois Vemeno a Bedřich Voháňka

14. 8.
12:00–18:00
datum
14. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

14. 8.
13:30–18:30
datum
14. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

14. 8.
13:30–19:00
datum
14. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

14. 8.
14:00
datum
14. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Nejvíc detektivní rodinná pohádka o inspektorovi Kluzó

14. 8.
15:30
datum
14. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Baroni

14. 8.
17:00
datum
14. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Zdravotní klaun
Sportmani

Šapito
14. 8.
18:30
datum
14. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirk La Putyka
Runners

Šapito
14. 8.
19:00
datum
14. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
14. 8.
20:30
datum
14. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
14. 8.
21:00
datum
14. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

15.8.
15. 8.
10:30–19:00
datum
15. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

15. 8.
11:00
datum
15. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Bleděmodrý Petr

15. 8.
11:00–18:00
datum
15. 8.
čas
11:00–18:00

Pro děti 15. srpna
Den Loutek v nemocnici

15. 8.
12:00–18:00
datum
15. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

15. 8.
13:30–18:30
datum
15. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

15. 8.
13:30–19:00
datum
15. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

15. 8.
14:00
datum
15. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Obří tajemství

Šapito
15. 8.
14:30
datum
15. 8.
čas
14:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
Hvězdář

15. 8.
15:30
datum
15. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Loutky v nemocnici
Šarivari

15. 8.
17:00
datum
15. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Loutky v nemocnici uvádí
Koncert

Šapito
15. 8.
18:30
datum
15. 8.
čas
18:30

Česká scéna Žongléros Ansámbl
VPŘED

Šapito
15. 8.
19:00
datum
15. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
15. 8.
19:30
datum
15. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Open-air
15. 8.
21:00
datum
15. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

16.8.
16. 8.
10:30–19:00
datum
16. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

16. 8.
11:00
datum
16. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
O Zlatovlásce

16. 8.
12:00–18:00
datum
16. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

16. 8.
13:00–19:00
datum
16. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

16. 8.
13:30–18:30
datum
16. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

16. 8.
13:30–19:00
datum
16. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

16. 8.
14:00
datum
16. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

16. 8.
15:30
datum
16. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Open-air
16. 8.
16:00
datum
16. 8.
čas
16:00

Dětská scéna MADAM BICYKLOUTKA
Babšule a Vhlavědráti

16. 8.
17:00
datum
16. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Toy Machine
Král Karel

Šapito
16. 8.
18:00
datum
16. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cirkus TeTy
Voyerky

Šapito
16. 8.
19:00
datum
16. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
16. 8.
20:30
datum
16. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
16. 8.
21:00
datum
16. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

17.8.
17. 8.
10:30–19:00
datum
17. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

17. 8.
11:00
datum
17. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

17. 8.
12:00–18:00
datum
17. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

17. 8.
13:00–19:00
datum
17. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

17. 8.
13:30–18:30
datum
17. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

17. 8.
13:30–19:00
datum
17. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

17. 8.
14:00
datum
17. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Toy Machine
Cirkusárium

17. 8.
15:30
datum
17. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Šípková Růženka

17. 8.
17:00
datum
17. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Malý princ

Šapito
17. 8.
18:30
datum
17. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Heroes

Šapito
17. 8.
19:00
datum
17. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
17. 8.
19:30
datum
17. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
17. 8.
20:30
datum
17. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
17. 8.
21:00
datum
17. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

Open-air
17. 8.
21:45
datum
17. 8.
čas
21:45

Česká scéna Holektiv
Vrány

18.8.
18. 8.
10:30–19:00
datum
18. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Tři kouzelné dary

18. 8.
12:00–18:00
datum
18. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

18. 8.
13:00–19:00
datum
18. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

18. 8.
13:30–18:30
datum
18. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

18. 8.
13:30–19:00
datum
18. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Tři zlaté vlasy

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Pinocchio

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Open-air
18. 8.
18:00
datum
18. 8.
čas
18:00

Česká scéna Jonatán Vnouček & Michaela Stará
Johnny & Jenny

Šapito
18. 8.
19:00
datum
18. 8.
čas
19:00

Česká scéna Zuzana Drábová
7CIHEL

Šapito
18. 8.
19:00
datum
18. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
18. 8.
19:30
datum
18. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
18. 8.
20:30
datum
18. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

19.8.
19. 8.
10:30–19:00
datum
19. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Kolotoč pohádek

19. 8.
12:00–18:00
datum
19. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

19. 8.
13:00–19:00
datum
19. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

19. 8.
13:30–18:30
datum
19. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

19. 8.
13:30–19:00
datum
19. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Prasečí cirkus

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Maringotka

Open-air
19. 8.
16:00
datum
19. 8.
čas
16:00

Dětská scéna FysioART
Hnízdo na nitkách

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
O holčičce, která se ještě nenarodila

Šapito
19. 8.
18:00
datum
19. 8.
čas
18:00

Česká scéna Losers Cirque Company
MiMJOVÉ

Open-air
19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
19. 8.
20:00
datum
19. 8.
čas
20:00

Česká scéna Zoja Mikotová a Tonda Novotný
Čekání na...

Šapito
19. 8.
20:30
datum
19. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

20.8.
20. 8.
10:30–19:00
datum
20. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–19:00
datum
20. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

20. 8.
13:30–18:30
datum
20. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

20. 8.
13:30–19:00
datum
20. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadélko Romaneto
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Šapito
20. 8.
15:00
datum
20. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
O princezně, která se ničeho nebála

Šapito
20. 8.
16:30
datum
20. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Open-air
20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
O zakleté Apoleně

Šapito
20. 8.
18:00
datum
20. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirkus trochu jinak
Konkurz

Šapito
20. 8.
19:00
datum
20. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Open-air
20. 8.
20:00
datum
20. 8.
čas
20:00

Česká scéna VOSTO5
Stand'artní kabaret

Open-air
20. 8.
20:00
datum
20. 8.
čas
20:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

Šapito
20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

21.8.
21. 8.
10:30–19:00
datum
21. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Ošklivé káčátko

21. 8.
12:00–18:00
datum
21. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

21. 8.
13:00–18:30
datum
21. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

21. 8.
13:00–19:00
datum
21. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

21. 8.
13:30–18:30
datum
21. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

21. 8.
13:30–19:00
datum
21. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Mime Studio

Příběhy, které vyprávěl Měsíc

Šapito
21. 8.
15:00
datum
21. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teatr Novogo Fronta
Kolaps

Šapito
21. 8.
16:30
datum
21. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Cirkus Žebřík
Kašpárek a Šípková marmeláda

Open-air
21. 8.
18:00
datum
21. 8.
čas
18:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

Šapito
21. 8.
18:00
datum
21. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
21. 8.
18:30
datum
21. 8.
čas
18:30

Česká scéna Roman Škadra
Absurd Hero

Šapito
21. 8.
19:00
datum
21. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
21. 8.
19:30
datum
21. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
21. 8.
21:45
datum
21. 8.
čas
21:45

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

22.8.
22. 8.
10:30–19:00
datum
22. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna LokVar
Brouček

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

22. 8.
13:00–19:00
datum
22. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

22. 8.
13:30–18:30
datum
22. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna MiMo.s
Cirkus Žlutá Karamela

Šapito
22. 8.
15:00
datum
22. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Šapito
22. 8.
16:30
datum
22. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Zvířátka a loupežníci

Šapito
22. 8.
18:00
datum
22. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
22. 8.
18:30
datum
22. 8.
čas
18:30

Česká scéna Filip Zahradnický
Collection of Sceptical Pleasures

Šapito
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

23.8.
23. 8.
10:30–19:00
datum
23. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Hra na hledanou

23. 8.
12:00–18:00
datum
23. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

23. 8.
13:00–19:00
datum
23. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

23. 8.
13:30–18:30
datum
23. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

23. 8.
13:30–19:00
datum
23. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Otěstánek

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
Pralesní pohádka

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Cirkus Žebřík
Loutky, které nikde nechtěli

Šapito
23. 8.
18:30
datum
23. 8.
čas
18:30

Česká scéna Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Žonglérská galashow

Šapito
23. 8.
19:00
datum
23. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Česká scéna
Flow Arts night

24.8.
24. 8.
10:30–19:00
datum
24. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Zvířátka a loupežníci

24. 8.
12:00–18:00
datum
24. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

24. 8.
13:00–19:00
datum
24. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

24. 8.
13:30–18:30
datum
24. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

24. 8.
13:30–19:00
datum
24. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Koňmo
Vyprávění starého vlka

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Dětská scéna MiMo.s
Noční skřítek

Open-air
24. 8.
17:45
datum
24. 8.
čas
17:45

Česká scéna Squadra Sua
Bezdéčka

Šapito
24. 8.
18:30
datum
24. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Konkurz

Šapito
24. 8.
19:00
datum
24. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
24. 8.
20:30
datum
24. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

25.8.
25. 8.
10:30–19:00
datum
25. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
O kouzelné kuličce

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–19:00
datum
25. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

25. 8.
13:30–18:30
datum
25. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

25. 8.
13:30–19:00
datum
25. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Studio Ypsilon
Hudbajky

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Větrná pohádka

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Martin Sochor
Trosečník Robinson

Šapito
25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Hotel Laputa

Šapito
25. 8.
19:00
datum
25. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

26.8.
26. 8.
10:30–19:00
datum
26. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

26. 8.
12:00–18:00
datum
26. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

26. 8.
13:00–19:00
datum
26. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

26. 8.
13:30–18:30
datum
26. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

26. 8.
13:30–19:00
datum
26. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo b
Pohádka lesní

Open-air
26. 8.
16:00
datum
26. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Teatrotoč
Červená karkulka

26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Šapito
26. 8.
18:30
datum
26. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
26. 8.
19:00
datum
26. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
26. 8.
19:30
datum
26. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

27.8.
27. 8.
10:30–19:00
datum
27. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

27. 8.
11:00
datum
27. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Tři prasátka

27. 8.
12:00–18:00
datum
27. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

27. 8.
13:00–19:00
datum
27. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

27. 8.
13:30–18:30
datum
27. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

27. 8.
13:30–19:00
datum
27. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

27. 8.
14:00
datum
27. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

27. 8.
15:30
datum
27. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

Open-air
27. 8.
16:00
datum
27. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Teatrotoč
Červená karkulka

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Letní Letňák
Šťastný princ

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia DUE
OH!

Šapito
27. 8.
18:30
datum
27. 8.
čas
18:30

Dětská scéna Letní Letňák
Klabzubova jedenáctka

Šapito
27. 8.
19:00
datum
27. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Open-air
27. 8.
19:30
datum
27. 8.
čas
19:30

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
27. 8.
20:30
datum
27. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

28.8.
28. 8.
10:00
datum
28. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
10:30–19:00
datum
28. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

28. 8.
12:00–18:00
datum
28. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

28. 8.
13:00–19:00
datum
28. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

28. 8.
13:30–18:30
datum
28. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

28. 8.
13:30–19:00
datum
28. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Basta-fidli
Princezna z obrázku

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Pohádka Pohádková

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Open-air
28. 8.
18:00
datum
28. 8.
čas
18:00

Česká scéna Balancealots
Link The Click

Šapito
28. 8.
18:30
datum
28. 8.
čas
18:30

Česká scéna
TEENS CIRKABARET 2021

Šapito
28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

29.8.
29. 8.
10:00
datum
29. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Řeka

29. 8.
10:30–19:00
datum
29. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

29. 8.
12:00
datum
29. 8.
čas
12:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Řeka

29. 8.
12:00–18:00
datum
29. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

29. 8.
13:00–19:00
datum
29. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

29. 8.
13:30–18:30
datum
29. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

29. 8.
13:30–19:00
datum
29. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Aladinova kouzelná lampa

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Kasperle
Kašpárkova dobrodružství

Open-air
29. 8.
17:45
datum
29. 8.
čas
17:45

Česká scéna AirGym Art Company
Tajemství oblaků

Šapito
29. 8.
18:30
datum
29. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirkus TeTy
Narušení

Šapito
29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
29. 8.
20:30
datum
29. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

30.8.
30. 8.
10:30–19:00
datum
30. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

30. 8.
11:00
datum
30. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

30. 8.
12:00–18:00
datum
30. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

30. 8.
13:30–18:30
datum
30. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

30. 8.
13:30–19:00
datum
30. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

Šapito
30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Česká scéna Divadlo DRAK
Do hajan!

30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Anča a Pepík

30. 8.
15:30
datum
30. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo compagne
Kvak a žbluňk

30. 8.
17:00
datum
30. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Děti moře

Šapito
30. 8.
18:00
datum
30. 8.
čas
18:00

Česká scéna Divadlo DRAK
Do hajan!

Šapito
30. 8.
19:00
datum
30. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
30. 8.
19:30
datum
30. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
30. 8.
20:30
datum
30. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

31.8.
31. 8.
10:30–19:00
datum
31. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

31. 8.
11:00
datum
31. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bojím se v lese

31. 8.
12:00–18:00
datum
31. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

31. 8.
13:30–18:30
datum
31. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

31. 8.
13:30–19:00
datum
31. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

31. 8.
14:00
datum
31. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Kašpárek staví dům

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Ezopovy bajky

31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Jakub Folvarčný
Karlova a Jaromírova pohádka

Šapito
31. 8.
18:30
datum
31. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

Šapito
31. 8.
19:00
datum
31. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
31. 8.
19:30
datum
31. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators