Praktické - často kladené dotazy

arrowNákup vstupenek

Obecné

Vstupenky na představení Lexicon aktuálně zakoupíte na našich webových stránkách a v prodejní síti Colosseum Ticket (pouze osobní vyzvednutí na prodejních místech).

Způsoby platby

  • kartou online (případně přes Masterpass či Twisto).
  • převodem

Pro vystavení faktury a větší objednávky nás kontaktuje na emailu ticket@letniletna.cz.

Daňový doklad si stáhnete ve svém účtu (viz otázka níže „Jak se přihlásit“). Pokud potřebujete vystavit fakturu, kontaktujte prosím email ticket@letniletna.cz

Jak najdu své eVstupenky?

Po úspěšné platbě vám přijde email s eVstupenkami jako PDF přílohou. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

Pokud máte vytvořen účet, můžete se přihlásit kliknutím na ikonu vpravo nahoře  na našem webu, v sekci Mé nákupy své vstupenky také najdete. Účet je Vám vytvořen při nákupu automaticky, přihlásit se lze pomocí emailové adresy, pokud se nepřihlásíte do 14 dnů, tak je automaticky smazán.

Platby převodem potřebují jeden pracovní den na spárování, pokud tedy platíte v pondělí, v úterý by Vám měly být vstupenky doručeny emailem. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

Jak se přihlásit do zákaznického účtu

Klikněte na ikonu vpravo nahoře  a zadejte přihlašovací údaje – emailovou adresu a heslo. Pokud své heslo neznáte nebo si ho nepamatujete, lze si nechat zaslat nové.

V účtu najdete své minulé nákupy, lze změnit heslo nebo se registrovat do Circus Fans klubu.

arrowNákup voucherů

Vouchery lze zakoupit elektronicky na webu:
  • platba kartou online
  • Masterpass
  • Twisto
  • bankovní převod
a fyzicky v pokladně divadla Archa
adresa: Na Poříčí 26, Praha 1
otevírací doba: pondělí–pátek 10–18 a vždy 2 hodiny před začátkem představení, aktuálně vždy zde

arrowNávštěva festivalu pro handicapované

Pro rezervaci vstupenek pro osobu na vozíku nás prosím kontaktujte před nákupem (kapacita je omezena kvůli technických dispozicím jednotlivých stanů) na emailu ticket@letniletna.cz. V areálu jsou k dispozici bezbariérové toalety na několika místech.

arrowReklamace a změny

Zaplacené vstupné se nevrací.

Pokud máte pochybnosti o tom, zda platba proběhla, či jiný technický problém, kontaktujte nás na mailu ticket@letniletna.cz.

arrowOtevírací doba festivalové pokladny

Pokladna bude otevřena pouze v době festivalu - 13. - 31. srpna 2020.

arrowZásady ochrany osobních údajů

Tato sekce se zpracovává.