Praktické - často kladené dotazy

arrowOtevírací doba pokladny na festivalu

11. – 12. srpna 16:00 – 20:00

13. srpna 12:00 – 20:00

14. srpna 12:00 – 20:00

Od 15. srpna do 2. září 10:00 – 22:00

Pokladna se nachází v Letenských sadech mezi ulicí Gogolova a Hanavským pavilonem (číslo 11 na mapce)
Platba je možná pouze v hotovosti. V areálu se nachází bankomat KB (v provozu od 14.8.)

arrowNákup vstupenek


Způsoby platby

Od 11. srpna je otevřená pokladna v Letenských sadech:
11. a 12. 16:00 - 20:00
13. a 14. 12:00 - 20:00
od 15.8. 10:00 - 22:00
Na pokladně je platba je možná pouze v hotovosti. V areálu se nachází bankomat KB (v provozu od 14.8.)

Vstupenky můžete také zakoupit na našich webových stránkách. Zde je možné platit kartou online (případně přes Masterpass či Twisto).

Pro vystavení faktury a větší objednávky nás kontaktuje na emailu ticket@letniletna.cz.

Daňový doklad si stáhnete ve svém účtu (viz otázka níže „Jak se přihlásit“). Pokud potřebujete vystavit fakturu, kontaktujte prosím email ticket@letniletna.cz

Jak najdu své eVstupenky?

Po úspěšné platbě vám přijde email s eVstupenkami jako PDF přílohou. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

Pokud máte vytvořen účet, můžete se přihlásit kliknutím na ikonu vpravo nahoře  na našem webu, v sekci Mé nákupy své vstupenky také najdete. Účet je Vám vytvořen při nákupu automaticky, přihlásit se lze pomocí emailové adresy, pokud se nepřihlásíte do 14 dnů, tak je automaticky smazán.

Platby převodem potřebují jeden pracovní den na spárování, pokud tedy platíte v pondělí, v úterý by Vám měly být vstupenky doručeny emailem. Pokud ho postrádáte, podívejte se i do spamové složky, případně vyhledejte zprávy od adresáta ticket@letniletna.cz.

Jak se přihlásit do zákaznického účtu

Klikněte na ikonu vpravo nahoře a zadejte přihlašovací údaje – emailovou adresu a heslo. Pokud své heslo neznáte nebo si ho nepamatujete, lze si nechat zaslat nové.

V účtu najdete své minulé nákupy, lze změnit heslo nebo se registrovat do Circus Fans klubu.

arrowNákup voucherů

Vouchery lze zakoupit elektronicky na webu (platba kartou online /platební karty, Masterpass, Twisto/ nebo převodem) a fyzicky v pokladně divadla Archa (Na Poříčí 26, Praha 1, otevírací doba během prázdnin zde).

arrowNákup superbalíčků

Co je to superbalíček

Superbalíček = vstupenky na čtyři zahraniční představení za zvýhodněnou cenu. Čtyřikrát jedna vstupenka za cenu 625 Kč (balíček 2 500), čtyřikrát dvě vstupenky za cenu 600 kč (balíček 4 800 kč).

Jak superbalíček zakoupit?

Vyberete si konkrétní termíny, ve kterých chcete představení navštívit. Vstupenky jsou přenosné a jsou vytištěny na každé představení zvlášť.
Objednávejte na emailu ticket@letniletna.cz, online prodej připravujeme.

arrowNávštěva festivalu pro handicapované

Pro rezervaci vstupenek pro osobu na vozíku nás prosím kontaktujte před nákupem (kapacita je omezena kvůli technických dispozicím jednotlivých stanů) na emailu ticket@letniletna.cz. V areálu jsou k dispozici bezbariérové toalety na několika místech.

arrowReklamace a změny

Zaplacené vstupné se nevrací. Pokud jsou k dispozici volná místa, pokusíme se vyměnit termín, ale tuto možnost nelze garantovat.

Pokud máte pochybnosti o tom, zda platba proběhla, či jiný technický problém, kontaktujte nás na mailu ticket@letniletna.cz.