Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Letná dětem

Divadlo, výtvarné a cirkusové dílny, příměstské tábory a mnohem více.

Lipánek
partner
Letná dětem

Letní Letňák

AKTUÁLNĚ: Kapacita Letního Letňáku 2021 je momentálně naplněna.


Desetidenní příměstský tábor pro děti od 6 do 15 let, který každoročně probíhá v rámci festivalu Letní Letná

Děti se naučí základům herectví, cirkusových disciplín nebo práci s hlasem pod vedením odborníků. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé cirkusové workshopy, které vedou profesionálové ve svém oboru, např. lektoři z centra pro nový cirkus - Cirqueon, souborů Cirkus TeTy, Cirkus LeGrando, Bratři v tricku, Vojta Vrtek a další. Děti mají také možnost navštívit festivalová představení.

Vrcholem celého tábora je uvedení jejich vlastního představení pro rodiče a širokou veřejnost, které nazkouší pod taktovkou zkušených režisérek Bely Schenkové a Terezy Pušové.

Letňáček Plus

AKTUÁLNĚ SPUŠTĚNO PŘIHLAŠOVÁNÍ


Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let.

Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.

Divadlo pro děti

Každý den nabízíme dětem 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová.

Program 18. ročníku festivalu bude zveřejněn v průběhu první poloviny roku 2021.

Další doprovodný program

Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti a další aktivity, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne.

Noční hlídka

Hlídáme každý večer.


Nemáte večer hlídání pro děti? Nebo se vašim dětem nechce do divadla, protože tam neřvou tygři ani sloni, nepitvoří se tam klauni a není to animovaný film?

Připravte sobě i jim nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si v klidu zahraniční hvězdy nového cirkusu. Bez dětí a bez starostí. 

left
right