Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Letná dětem

Divadlo, výtvarné a cirkusové dílny, příměstské tábory a mnohem více.

Lipánek
partner
Letná dětem

Letní Letňák

Aktuálně: Přihlašování bude spuštěno na jaře 2022.

Desetidenní příměstský tábor pro děti od 6 do 15 let, který každoročně probíhá v rámci festivalu Letní Letná

Děti se naučí základům herectví, cirkusových disciplín nebo práci s hlasem pod vedením odborníků. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé cirkusové workshopy, které vedou profesionálové ve svém oboru, např. lektoři z centra pro nový cirkus - Cirqueon, souborů Cirkus TeTy, Cirkus LeGrando, Bratři v tricku, Vojta Vrtek a další. Děti mají také možnost navštívit festivalová představení.

Vrcholem celého tábora je uvedení jejich vlastního představení pro rodiče a širokou veřejnost, které nazkouší pod taktovkou zkušených režisérek Bely Schenkové a Terezy Pušové.

Letňáček Plus

Aktuálně: Přihlašování na Letňáček PLUS bude spuštěno na jaře 2022.


Celé víkendové dny mohou děti zažít na festivalu v rámci programu Letňáček PLUS, který je určen dětem od 4 let.

Letňáček nabízí celodenní program od 9:00 do 16:30 - 17:00. Na programu je vždy ochutnávka cirkusových dovedností, spousta her a tvoření. O děti se starají profesionální lektoři a jsou pro ně organizovány soukromé workshopy vedené například Cirkusem TeTy, Cirkusem LeGrando, Vojtou Vrtkem, Bratry v tricku a dalšími lektory.

Divadlo pro děti

Každý den nabízíme dětem 4 - 5 představení ve stanu i venku. Můžete se těšit na loutková i hraná představení, mluvená i pohybová, vracející se i zbrusu nová.

Program 18. ročníku festivalu bude zveřejněn v průběhu první poloviny roku 2021.

Další doprovodný program

Festival tradičně nabídne cirkusové dílny se členy Cirkusu LeGrando či Cirqueonu, výtvarné dílny pro děti a další aktivity, které budou přístupné všem návštěvníkům festivalového areálu každé odpoledne.

Noční hlídka / hlídání dětí od 4 let

Hlídáme každý večer.


Nemáte večer hlídání pro děti? Nebo se vašim dětem nechce do divadla, protože tam neřvou tygři ani sloni, nepitvoří se tam klauni a není to animovaný film?

Připravte sobě i jim nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si v klidu zahraniční hvězdy nového cirkusu. Bez dětí a bez starostí. 

left
right