OPENING PARTY
DJ GADJO CZ a přátelé

vstup zdarma
DJ GADJO CZ a jeho kamarádi jsou na zahájení festivalu LETNÍ LETNÁ jako doma. Cirkusácké čoro moro s autentickou romskou muzikou, balkan beats tancovačkou a djským koktejlem ze světa world music. Starosvětská atmosféra cirkusu, dřevěná maringotka plná dobrot a zahajovací fiesta v šapitó LETNÍ POLOHA. DJ GADJO CZ pozval na pódium excelentního romského hudebníka MÁRIA BIHÁRIHO. Minule obrátili šapito vzhuru nohama. Tentokrát to bude ještě silnější. Přidají se vyhlášení romští tanečníci ze souboru JAGORI, mexický umělec a hráč na ukulele RICHARD CORTES, fenomenální MIKULÁŠ JURÁČEK nebo skvěle jamující saxofonista PETR YANDA. Jediná noha nezůstane v klidu. 
VSTUP JE GRÁTIS - HURÁ DO CIRKUSU ! 

Výrazná persóna klubové scény MARTIN JURÁČEK vystupující pod pseudonymy DJ GADJO.CZ nebo DJ MACKIE MESSER, je známý jako ikona české electroswingové scény. Žánr který na sebe upoutával pozornost nejen samotnými melodiemi, ale i velkou komunitou fanoušku ve stylovém retro oblečení propagoval JURÁČEK ještě před pár léty nádhernými tančírnami. Jeho letošní letní turné SUNNY ROAD 2023 má přes padesát zastávek : BERLÍN, KRAKOW, LONDÝN ale taky MIGHTY SOUNDS, AFRORING nebo zahájení festivalu LETNÍ LETNÁ. 
Jednou jako afropunkáč, podruhé jako elegantní swingař, jindy vyznavač romské a balkánské hudby i dlouholetý pracovník Radia 1. Pro OPENING PARTY v šapito LETNÍ POLOHA připravuje tanečně karnevalový djset ze světa balkan beats, romské hudby a latin world music. Ale to zdaleka není všechno...