Hledáme nejen patrona skladů!

Chci se stát patronem

Už jste slyšeli o Klubu patronů?

Bez štědrosti a přízně veřejných institucí, partnerů, návštěvníků a jakýchkoliv podporovatelů by nemohl být festival takový, jaký ho znáte. Každý dar je pro nás pomocí, ale i obrovskou motivací pro udržování kvality, rozvoj festivalu a posouvání hranic celého žánru. I díky podpoře členů Klubu patronů můžeme vyhledávat špičkové zahraniční soubory, dávat příležitost mladým umělcům, pořádat program pro děti a pro veřejnost doprovodné aktivity zdarma.
 
Členstvím v Klubu patronů získáte spoustu výhod a zážitků v šesti kategoriích. Můžete je využít s přáteli nebo rodinou, ale i jako firma pro své zaměstnance a obchodní partnery. Budete mít všechny informace o festivalu jako první, podíváte se do zákulisí a třeba se i stanete jeho součástí, osobně poznáte umělce a organizátory, dostanete pozvánky na speciální akce a mnoho dalších odměn, které jsme vymysleli pouze pro členy Klubu patronů. Členem se s částkou od 1500 Kč může stát kdokoliv - jednotlivec, rodina i firma.
 

Chtěli byste na festivalu Letní Letná podpořit nějakou konkrétní věc?

Připravíme vám patronství na míru! Můžete být například naším ekopatronem a podpořit tak ještě větší udržitelnost festivalu. Nebo patronem dětské scény, či venkovních akcí, anebo zcela konkrétních věcí - co třeba vratných kelímků? Za váš příspěvek necháme navrhnout a vyrobit zbrusu nové.
Možností je spousta, obraťte se na nás a spolu to vymyslíme!

 

Letní Letná hledá patrona skladů!

Máme mnoho věcí, které dělají festival takový, jak jej máte rádi a snažíme se ho pro vás zachovat. Pomozte nám s uskladněním všech věcí i pro další ročníky! Máte skladovací prostory nebo víte, kdo je má? Staňte se součástí naší cirkusové rodiny - naším skladovým patronem!
 
Pište na info@letniletna.cz.