Kde všude nás můžete sledovat?

Chcete se dozvídat o Letní Letné i během roku? Chcete být jako první u festivalových novinek? Znáte všechny naše komunikační platformy? Rádi vám je představíme!

Facebook

Naše nejdostupnější a nejnavštěvovanější sociální síť, na které s vámi komunikujeme nejvíce je Facebook Letní Letné. Zde informujme o novinkách, přípravách a zajímavostech v průběhu celého roku. Příspěvky jsou různorodé a pokud nás zde budete sledovat, téměř o nic nepřijdete! 

Instagram

Pokud jste vášnivým uživatelem Instagramu jsme tu pro vás i na této platformě. Zde se zaměřujeme na informatičnost a estetičnost. Během festivalu zde s vámi sdílíme nejaktuálnější informace, tipy, dojmy a emoce.

Youtube

Málokdo ví, že Letní Letná je i na Youtube. Zde najdete veškerý videoarchiv od roku 2012. Sestřihy z jednotlivých ročníků festivalu, představení hlavních hvězd, festivalové spoty a další různé sestřihy. Zde také zveřejňujeme teasery k inscenacím, které pro vás chystáme. Nenechte si je ujít!

LinkedIn

Nově nás najdete i na LinkedInu

Podcasty

Hlavním cílem festivalu Letní Letná je rozvíjet nový cirkus a předávat divákům kouzlo tohoto žánru. Proto jsme založili i Letní Letná podcast, který vám svých epizodách přiblíží akrobaty, producenty a různé členy týmu festivalu i jiných českých projektů, které spojuje láska k novému cirkusu. K poslechu je všem zdarma na Spotify nebo Apple podcasts.

Newslettery

Pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, budete mít festivalové novinky Letní Letné z první ruky! Další možností, jak být u všeho první, vědět informace dříve než ostatní a mít možnost přednostních nákupů a výhod je stát se členem Klubu Patronů. 

Provazochodkyně nad Prahou

Dokumentární film Provazochodkyně nad Prahou je ke zhlédnutí na Netflixu. Pro ty, kteří Netflix nemají, nabízíme nově platformu Vimeo, kde se na film podíváte bez nutnosti předplatného. Jedinečný film o uskutečnění přechodu Vltavy na visutém laně bez jištění. Na Vimeu film najdete zde: https://vimeo.com/ondemand/skywalk