KLUB PATRONŮ - INOVACE PRO VÁS

Máme pro vás novinku! Chtěli jsme vyjít více vstříc našim skalním fanouškům, tak jsme trochu jsme inovovali Klub patronů. Patronem festivalu se můžete stát jako jednotlivec, rodina a speciální kategorie patří i firmám. Nahlédněte do zákulisí festivalu a buďte hrdým Patronem Letní Letné!  

Klub patronů na webu

PATRON C  - Divák

Vyjádření popdpory a souznění s Letní Letnou. Ne obyčejný divák, ale Patron - Divák.

Tento typ patronství vám zaručí základní balíček Patrona ve kterém máte přednostní nákup vstupenek, slevy na merch a občerstvení, poděkování, tričko, placku a setkání Patronů během festivalu.  

PATRON I - Fanoušek

Fanoušek Letní Letné je více než divák, je to někdo, kdo chodí na festival pravidelně a zajímá ho vše, co se na Letní Letné šustne. 

K základnímu balíčku Patrona C budete mít navíc možnost výběru nejlepších míst a plakáty s podpisy účinkujících.  

PATRON R - Kamarád

Patron, který je zároveň i kamarád Letní Letné, se může hrdě chlubit svým patronstvím, které jej zavede i do zákulisí festivalu a zahraničních hvězd.

K balíčku Patrona I (Fanouška) navíc získáte prohlídku festivalového zákulisí, setkání s akrobaty, 20% slevu na merch a další. 

PATRON K - Kmotr

Kmotr Letní Letné je někdo, kdo je cirkusové rodině nejbližší, na něj se kmotřenec může spolehnout a zavázat si ho. A proto si zaslouží velkou péči.   

K  balíčku Patrona R navíc získáváte zarámovanou festivalovou fotografii, jeden kus merche dle vlasního výběru a pozvánku na VIP zahájení festivalu pro dvě osoby.

PATRON U - Rodina

Nejdůležitější na světě je člen rodiny a té cirkusové obzvlášť!

Rodinný Patron se na festivalu bude mít jako v bavlnce. S obrovským zájmem budeme dbát na vaši pohodu a štěstí, protože věříme, že vaše spokojenost se stává i naší vlastní radostí. Ve vaší přítomnosti chceme vytvářet nezapomenutelné vzpomínky a zažívat společně radost z nového cirkusu.

PATRON S - Pro firmu na míru

Nabízíme i Patronství pro firmy. Máte rádi Letní Letnou a rádi byste ji podpořili a zároveň máte firmu, kde by bylo Patronství přínosem? Umíme připravit podporu na míru malým i velkým firmám, zážitky pro všechny vaše zaměstnance, nebo jen pro vedení, je to na vás. Na našich webových stránkách najdete pár orientačních bodů, co můžeme nabídnout, ale jsme připraveni i na vaše nápady. Firemní Patronství je uskutečněno na základě vzájemné dohody.

Bez štědrosti a přízně veřejných institucí, partnerů, návštěvníků a jakýchkoliv podporovatelů by nemohl být festival takový, jaký ho znáte. Každý dar je pro nás pomocí, ale i obrovskou motivací pro udržování kvality, rozvoj festivalu a posouvání hranic celého žánru. I díky vaší podpoře můžeme vyhledávat špičkové zahraniční soubory, dávat příležitost mladým umělcům, pořádat program pro děti a pro veřejnost doprovodné aktivity zdarma.