Klub Patronů Letní Letné

Proč se stát součástí naší festivalové rodiny

Je vás hodně - nadšenců a obdivovatelů nového cirkusu. Chodíte na festivalová představení, plníte všechna šapitó, děláte nám radost a dodáváte motivaci. A taky se nás někteří každý rok ptáte, jak nám můžete pomoci - ještě více než svou přízní a návštěvou. 

Moc vám všem děkujeme za tento zájem o podporu! I díky němu jsme se letos rozhodli založit Klub patronů. Členem se s částkou od 1500,- Kč může stát kdokoliv - jednotlivec, rodina i firma.

Jak nám to pomůže?

Skupina jednorázových i pravidelných dárců menších i větších částek nám umožní především rozvoj festivalu v oblastech, které nepokryjeme ze vstupenek. Pomůže nám hledat a představovat mladé talenty, vymýšlet a realizovat aktivity pro děti nebo celé rodiny, přinášet doprovodný program zdarma pro širokou veřejnost.

Co to přinese vám?

Někomu dobrý pocit. Jinému pýchu, že je součástí festivalové rodiny. Někdo bude hrdě nosit placku Klubu patronů, jiný si v soukromí domova uloží svůj Certifikát. Věříme ale, že všem vám uděláme radost tematickými novocirkusovými odměnami, které jsme pro vás vymysleli. 

Budete dostávat informace z první ruky, můžete se podívat do zákulisí, naopak v hledišti rezervovat nejlepší sedadla, každý rok se potkat s námi a ostatními patrony na speciální akci, posnídat s festivalovým týmem nebo strávit noc v maringotce  … vše by se sem nevešlo, proto se raději sami podívejte, co by se vám líbilo nejvíce. 

Klub Patronů • Letní Letná (letniletna.cz)

Pojďte společně s námi objevovat a rozvíjet svět nového cirkusu.