Přijďte s celou rodinou na Letní Letnou!

Letní Letná již začala! Už máte vymyšlené, kdy a na co vyrazíte do Letenských sadů? 

Program na webu se stále zdokonaluje, aby všichni naši příznivci byli spokojeni. A protože je Letní Letná převážně rodinným festivalem, máme každému členu z rodiny co nabídnout! 

Udělejte si jeden den volno, vezměte celou rodinu a udělejte si piknik na Letné! O veškerou zábavu i občerstvení se postaráme my! 

Program pro děti

Pro děti máme od dopoledne každý den 4-5 divadelních představení pro různé věkové skupiny od batolátek po mladší teenagery.  Vybírat si můžete ze širokého spektra žánrů a zpracování. Od klasických marionetových pohádek až po dobrodružné příběhy s akrobaty.  Některá představení se konají venku, na Open Airu, některá na Dětské scéně a jiná mají vlastní šapitó či karavan.

Areál pro děti

Ani nemusíte chodit na představení, a přesto máte pro děti program! V areálu festivalu najdete pro nejmenší Kolotoč řezbáře matěje či oblíbené Kozí taxi, a pro větší rodiče s dětmi interaktivní výstavu Guixot de 8.
Každý den se konají cirkusové dílničky, kde se naučíte žonglovat, či chodit po provaze, malování na obličej, Bibliobus Oskar a další.

Večerní program

Každý večer na Letní Letné hrají minimálně dva zahraniční soubory své velké show a v Českém stanu najdete to nejlepší, co vzniklo za poslední rok na české novocirkusové scéně. Tak vzhůru za zážitkem! 
V areálu můžete také ochutnat řadu dobrot, letos jsme snažili o ještě větší výběr chutí. Čeká vás také střelnice Don Papa a chybět nesmí ani večerní koncert. 

Noční hlídka

A pokud neseženete hlídání pro děti a chtěli byste přijít na některé z večerních představení, nezoufejte, my se o Vaše děti postaráme! Hlídáme děti od 4 do 12 let, jen je potřeba je předem přihlásit.