Staňte se naším Circus Fans nebo Patronem

Circus Fans Card

klub přátel Letní Letné

Dozvíte se o novinkách jako první, nabídneme vám slevové akce a čekají na vás další výhody.

Chodíte každý rok na festivalové představení? S napětím čekáte na spuštění předprodeje, abyste měli vstupenku jako první? Zajímají vás novinky týkající se festivalu a nového cirkusu?

Staňte se fanouškem Letní Letné, získejte klubovou kartu a sbírejte výhody!
V této chvíli mají naši fanoušci ve svém e-mailu kód na slevu na vstupenky a zároveň datum, kdy pro ně spustíme předprodej na další zahraniční hvězdy. A to jsou výhody, které fanoušek Letní Letné nejvíce ocení! 
Za pouhých 20 Kč získáte klubovou kartičku, exkluzivní e-mail a další výhody k tomu!

Staňte se členem klubu přátel Letní Letné.

 

Klub patronů

Součást festivalové rodiny Letní Letné

Staňte se součástí festivalové rodiny a pojďte společně s námi objevovat a rozvíjet svět nového cirkusu.

Získáte spoustu výhod a zážitků v šesti kategoriích. Můžete je využít s přáteli nebo rodinou, ale i jako firma pro své zaměstnance a obchodní partnery. Budete mít všechny informace o festivalu jako první, podíváte se do zákulisí a stanete se i jeho součástí, osobně poznáte umělce a organizátory, dostanete pozvánky na speciální akce a mnoho dalších odměn, které jsou určeny pouze pro členy Klubu patronů. 

Staňte se součástí festivalové rodiny.

 

Dnes, 20. dubna, 14 dní před všemi ostatními, naši Patroni i Circus Fans vědí, které další zahraniční hvězdy přivítáme na jubilejním 20. ročníku Letní Letné! V jejich e-mailové schránce na ně čeká newsletter, kde získají všechny potřebné informace a hlavně odkaz na předprodej, aby si mohli nakoupit vstupenky mezi prvními. Staňte se Circus Fans nebo Patronem Letní Letné a užijte si festival naplno!