Workshop pro umělce s Lucho Smitem

Workshop pro umělce s Lucho Smitem

Rádi bychom i letos cirkusovým umělcům nabídli možnost zúčastnit workshopu s jedním z umělců, kteří přijedou na festival - a to s Lucho Smitem ze souboru Galapiat Cirque.

Lucho Smit je jedním ze zakládajících členů souboru Galapiat Cirque, autorem a performerem v představení, které letos přivážíme - L'âne & la carotte.

Trailer k představení zde: https://www.youtube.com/watch?v=sLYtXzdgPR4

V představení používá různé druhy akrobacie (lano, hrazda) a žonglování a balanční techniky se vším možným – tight-wire, židle, jednokola, Rolla-Bola, svoje vlastní ruce a taky kombinace několika předmětů dohromady.

Lucho může vést workshop více technicky – balancování na objektech atp, nebo více zaměřený na tvorbu, přístup k dramaturgii a kreativní proces. Obsah uzpůsobí poptávce účastníků.

Workshop by trval přibližně 2 hodiny v čase 11:00 – 13:00 mezi daty 21. – 25. srpna v parku v Letenských sadech a jeho cena je 400 Kč.

Pokud byste měli zájem, vyplňte prosím dotazník zde do pátku 7. srpna: přesný termín vybereme na základě poptávky, obsah se pak uzpůsobí účastníkům: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4GFSz-zMAG29v970Rb6FTIP0PV84mzlDLp9IrSqVcoPPTAw/viewform