přehrát
60 min vhodné pro děti od 6 let? 890 Kč

Být poháněn větrem, ozářen hvězdami, tančit nohama na zemi, skákat, zpívat…

Zvenku to vypadá jako zastávka pojízdné cirkusové show, ale když otevřete dveře karavanu, vstoupíte do úplně jiného světa. Bohémské tábořiště, kde si umažete nohy blátem a zakopnete o kurník, ale také společně sledujete západy slunce i hvězdnou oblohu, vítr i déšť, radost i strach, absurditu, touhu – a hlavně své sny.

Victor Cathala, obr měřící metr devadesát, a Kati Pikkarainen, panenka s výškou metr padesát centimetrů, se se svým Cirque Aïtal vrací na Letní Letnou, aby se utábořili A ciel ouvert – Pod hvězdným nebem.

Pod provizorním přístřeškem na dvorku přivítají diváky s pohostinností a jako členy putovní rodiny, kteří na noc přicházejí a pak zase odcházejí podle toho, kam vane vítr. Odnáší si ale z nevšedního setkání pocit bezprostřednosti, intimity a interakce.

Victor a Kati patří k umělcům, kteří se dokáží povznést nad svoji fyzickou nedokonalost a dívat se na svět kolem sebe s nadhledem a humorem. V představení A ciel ouvert vytvořili neobyčejný svět, kde se tradiční cirkus potkává s tím novým, je prostorem pro poezii, hudbu, akrobatické výstupy i klaunská čísla. A pro toho, kdo má otevřené srdce, i pro zázraky.

---

Představení se odehrává ve speciálně vytvořeném nevšedním prostoru "pod otevřeným nebem". Čeká vás nevšední zážitek přímo uprostřed jedinečně vytvořené scénografie za jakéhokoliv počasí, kromě silného větru a deště. Více informací zde.

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým