přehrát
70 min vhodné pro děti od 6 let? 750 - 1 200 Kč

 

Farma, jakou jste ještě neviděli!

Kanadský Cirque Alfonse se na Letní Letné v roce 2019 pyšnil zcela vyprodanými představeními ještě před začátkem festivalu. Tentokrát s virtuozitou a drzostí sobě vlastní na Letní Letné rozehraje „farmářskou fantazii“. Ta postupně oživí příběhy z dětství a klišé venkovského života s humorem postaví na hlavu. To vše v komicky živé inscenaci Animal!

Farma je vzhůru nohama a stodola naruby! V lehce surrealistickém příběhu jednoho farmáře mají slepice zuby, kachny jsou trochu strašidelné a krávy dělají povyk.

Na zábavnou farmu bere Cirque Alfonse malé i velké diváky díky neodolatelné směsici akrobacie, zpěvu, tance a divadla. Je poháněné originální živou hudbou, kterou soubor označuje jako „farmářský funk“.

Cirque Alfonse je soubor složen z rodiny Carabinier-Lépine a jejích přátel. Pojmenován byl podle obce Saint-Alphonse-Rodriguez v Lanaudière, odkud rodina pochází. Náměty inscenací čerpá Cirque Alfonse právě z quebeckého folkloru, kterému dodává moderní punc.

Multižánrovost a také působivá virtuozita s komickým nábojem zajistila kanadským vousáčům celosvětový úspěch. Srdce publika si získali v roce 2011 dřevorubeckým táborem Timber! Následujícím kabaretem Barbu a novocirkusovým muzikálem Tabarnak nadchli i diváky Letní Letné.

 

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým