přehrát
90 min vhodné pro děti od 6 let? 990 - 1 250 Kč

Cirkus, který zpochybňuje status quo.

Neuvěřitelná čísla, originální hudba a víc divadelní atmosféry. NoFit State, který uchvátil diváky na Letní Letné zcela vyprodaným představením Bianco v roce 2015, se vrací ve velkém, jak je publikum této britské cirkusové stálice zvyklé. Nepřeslechnutelná a odvážně divoká show italské režisérky Firenzi Guidi ale tentokrát navíc přidává temnější, drsnější a podvratnější prvky. Sabotage totiž nabourává zajetá klišé a zcela se vymyká obvyklému diváckému zážitku.

Energická inscenace se odvážně staví proti zaběhlým stereotypům a normám, a nabízí tak nevšední prožitek, který vás nadchne a pobaví. Podnětně zpracovává současná témata. Do jednoho cirkusového stanu svedly různé osobní cesty, vás diváky a stejně tak i artisty z NoFit State, abyste společně prožili jeden nezapomenutelný zážitek. Sabotage zkoumá naše odlišnosti i to, co nás spojuje. Sabotéři vyčnívají a stojí za vlastními názory. Jsou slyšet.

NoFit State patří k předním britským souborům nového cirkusu, kořeny má ale v kočovné komunitě. Cesta je pro tento ansámbl důležitější než cíl. Už téměř čtyřicet let přenáší na publikum společný zážitek z nového cirkusu. Novocirkusové dovednosti přitom kombinuje s živou hudbou, tancem, scénografií, textem i filmem.

Nová opojná a fascinující show Sabotage Vás přenese do světa, ze kterého nebudete chtít odejít.

arrow Recenze

arrow Tvůrčí tým