stan č. 6 50 min vhodné pro děti od 10 let? 590 Kč
Důležitá upozornění

Artistka z Havaje Thula Moon se profesionálně věnuje akrobacii již 14 let, což zahrnuje účinkování po celém světě s různými soubory, mimo jiné i se slavným Cirque du Soleil. Thula vyvinula svůj jedinečný styl na akrobatické obruči, ve kterém kombinuje svou sílu s neuvěřitelně pružným tělem. Ve své profesi soustavně hledá inovativní způsoby, jak posunout technické a umělecké limity v akrobacii ve vzduchu i na zemi. V roce 2015 absolvovala prestižní National Circus School v Montrealu. Aktuálně působí v Berlíně, účinkuje ve vícero projektech v produkci Wintergarden Berlin, GOP Variety a Base Berlin.

 

Throught the truth

Co když je náš život hrou náhody? A co když někdo nebo něco s námi nehraje úplně fair play? Či dokonce my sami se sebou? Jak se z takové hry vymanit? Nezbývá než si přiznat, že jde o klam a začít psát svůj příběh znovu.  

Vydali jsme se do světa různých úhlů pohledu, do zrcadlení přítomnosti a reflexe reality. Cestou jsme se pokusili nazírat na podoby pravdy a formy sebeklamu. Vrátili jsme se do vzpomínek na dětství, znovu jsme objevovali hravost a chvílemi se dotkli i zranitelnosti. Jak se oprostit od touhy zalíbit se všem a přijmout se takoví jací jsme? Chce to odvahu nechat řadu zažitých věcí být, prostě jít a žít a upřímně se sobě podívat do očí.

 

V představení se prolíná nový cirkus, fyzické a objektové divadlo. Sólistka Thula Moon exceluje ve vzdušných disciplínách a kontorsionistice. 

arrow Více informací

arrow Tvůrčí tým

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow středa 24.8.2022 | 19:00
UFFO & FysioART & Thula Moon
Through The Truth
Koupit